51 PromiL(Rock) - Ankara

beyler tam baslangıc asaatını sonra cıkıcak grubun baslangıcını ve bıra fıyatını gırıs artı bıramı fılan bı yazarsanız harfta sonu garage yerıne sızın yanınıza ggelebılırım bı zahmt yazında... kusurabakmayın ugrastırıorumda

ben kalkıp gelıcem valla umrumda deıl su anda kızılay fılan donuyorum cok souk dısarsı ıv barda bızım eve cok yakın yuruyus mesafesınde... sanırım 70lık bırada 4 ytl ımıs dogrumu o olayda?? 50lık de 3 ytl?

ben kalkıp gelıcem valla umrumda deıl su anda kızılay fılan donuyorum cok souk dısarsı ıv barda bızım eve cok yakın yuruyus mesafesınde... sanırım 70lık bırada 4 ytl ımıs dogrumu o olayda?? 50lık de 3 ytl?

Arkadaşlar sanıyoruz bir yanlış anlama olmuş...Staff 22.00-01.00 arası sahnede olacak cumartesi günü,yani IV ile böyle konuşulmuştu...

51 PromiL e sevgiler,başarılar...
Görüşmek üzere...

Evet sanırım ben yanlış yazdım.Biz de 3 saat calıyoruz ama 19:30 da cıkıcaz diye biliyorum.Öyle konuştuk perşembe günü.Bir co karışıklık oldu bizim açımızdan önce cuma dendi..Bu hafta sonu iki grupta ı.v de .Saatler kesinleşir.Herkesi bekliyoruz..Staff'a da başarılar sevgiler sayglar 🙂

Bira fiyatları da senin dediğin gibiydi geçen pazar.Sanırım her zaman öyle Uyurcum.Bekliyoruz 🙂

Gerçekten çok zevli bir programdı.Yılbaşında saat 23:00 e kadar I.V deyiz..

Tüm yardımları için -uzun bir süre beraber sahne almak istediğimiz-STAFF'a cok teşekkür ederiz.Yılbaşından sonra her cumartesi saat 19:00 dan itibaren 51PromiL ve Staff'ı dinlemeye I.V ye bekliyoruz.Bugunkü kalabalığa da cok teşekkürler..

7 Ocak İstanbul Bronx
8 Ocak Tekirdağ Çorlu Pasha Bar

Herkesi bekliyoruz...

Evet arkadaşlar gerçekden çok güzel bir geceydi bizim içinde...51 promili performansından dolayı tebrik ederiz...iki grup arasında ki gerginliğin son bulması bizi daha çok sevindirmiştir...Bundan sonra ehr cumartesi 51 promil ve Staff IV rock Barda sizlerle olacakdır....

Herkesi Bekliyoruz...

şarkıyı keske bana armagan etseydınız... bende geldım bende ordaydım..

bu arada arkadaslar reklam gıbı olmasında mekan kucuk ama cok guzel bı yer fııyalar ıse ınanılmaz derecede... hıc bısey kaybetmezsınız bı gıdın gorun...

ve 51promil bir dahakı kosnere son sarkınızı bana armagan edersenız cok sevuınırım ortam bana cok yakın yuruyerek gelır dınbler gıerım...

ozgun1907 demiş ki:
Gerçekten çok zevli bir programdı.Yılbaşında saat 23:00 e kadar I.V deyiz..

Tüm yardımları için -uzun bir süre beraber sahne almak istediğimiz-STAFF'a cok teşekkür ederiz.Yılbaşından sonra her cumartesi saat 19:00 dan itibaren 51PromiL ve Staff'ı dinlemeye I.V ye bekliyoruz.Bugunkü kalabalığa da cok teşekkürler..

7 Ocak İstanbul Bronx
8 Ocak Tekirdağ Çorlu Pasha Bar

Herkesi bekliyoruz...

turne mi bu 🙂

Yılbaşında saat 23:00 e kadar I.V. deyiz.Yılbaşını I.V'de geçirmeyi çok istedik ama malesef vokalimizin sorunlarından dolayı 23:00 e kadar sahnedeyiz.Herkesi bekliyoruz.Ayrıca yakında güzel haberlerimiz var.Şimdiden gelicek olan herkese teşekkürler 🙂

---bu arada---
1515.jpg

Geri