OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

ben hepinizi çok seviyorum:)) gerçekten alkışlanası insanlarsınız.
yaptığınız işi çok ciddiye alıyosunuz ve bu sayede de çok başarılı olacaksınız eminim...

öperim hepinizi (özellikle seni kocacım :) )

Ya ben bişey sormak istiyorum gruptan herangi birine..Konserimiz geldi falan demişsiniz de ben sizin grubu daha önce hiçbi yerde duyduğumu hatırlamıyorum..Kaç konser verdiniz,nerelerde çıktınız,eğer bir kaç konsere çıktıysanız(şenlikler,festivaller vb....) ben niye görmedim afiş falan??veya bu kadar konser istemenizin sebebi yeni dj arkadaşınızı denemek amaçlı mı??Yani ilk sayfalarda yeni kurulduk yazmışsınız onun için merak ettim kaç konser verdiğinizi...Birde benim şahsi görüşüm bu kadar çabuk merak ettirmişsiniz insanlara kendinizi,umarım zararından çok yararı olur bunun...

worms merak ettiğin ve sorduğun için teşekkürler ama su anda bi konserimiz yok (en azından benımle bı konserlerı yok) sadece grup olarak fazla istekliyiz... :)
be arada ben overdose grubu dj'i... konser benı denemek amaclı değil... grup benı denemek ıcın konser dusunmuyo...
ama elbette kı denyeceklerdır... sonucta olursa olur olmassa olmaz...

worms sadece bir konser verdik henüz 4 aylık bir grubuz ve çok fazla istekliyiz.umarım herşey istediğimiz gibi olur.
dj i denemek için konser vermek diye birşey olamaz tabiki ama dj lede daha bir güzel olacak orası kesin :D
her grubun istediği konserlere çıkmaktır,insanların bizi merak etmesidi güzel bişey bence.bir konser olsa şu yakında hemen giderirdik merakı yoksa mart a kadar bekleyeceğiz hepberaber :D

Arkadaşlarım, sevgili Fırat ve Hikmet,31 ocak forumuna birkaç şey yazdım...Şimdi o yazıyı yazdığım şahıslar,başta Fırat'ın yazdığı "organizasyondan bizim niye haberimiz olmadı,neyse hep beraber eğleniriz"mesajının arkasına sığınıp yaptıkları cinslikleri muhtemelen sizle paylaşmak isteyeceklerdir...Halbuki bilmezler ki bizim gruplar arası dayanışmamız bu ufaklıkların yaptığı gibi KÖSTEK olmaya değil destek olmaya dayalıdır...Sonuna kadar her türlü organizasyonda beraber çıkalım çıkmayalım her zaman yanınızdayız...Çok saygılar,yarın görüşürüz...

evet profesyonelce düşünmek lazım bu işleri işe arkadaşlık karıştırılmamalıdır, demirle güzel zaman geçirdik ama bazı nedenlerden artık bir arada değiliz bu arkadaşlığımızında sonu anlamına gelmez (iki sevgilinin ayrılış açıklaması gibi oldu :D:D:D )

Geri