OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

evet ilk iki şarkıda aksilikler oldu yetersiz soundcheck nedeniyle ama güzel bir geceydi...tebrik ediyorum grup elemanlarını...gelip dinleyen herkese çok teşekkürler ;) cumartesi coşucaz :D

Arkadaşlar,

Bugün ilk defa adam akıllı dinleyebildim sizi. Bir iki eleştirim olacak. Öncelikle iyilerden başlıyım.

Sahne enerjiniz çok iyi, repertuarınız bayaa gaz ve iki vokal değişik bir tat veriyor.

Yanlız bence bazı eksikleriniz var. Gitar tonunuz çok bass geliyor. O yüzden bass gitar şarkıyı gerektiği gibi dolduramıyor. Neredeyse gitar mı bass mı anlaşılmıyor.

Sadece ilk yarı izleyebildim ama çok gaz şarkı çaldınız o ara. Fazla efor isteyen şarkılardı. İri olan vokalin( kusura bakmayın adını bilmiyorum) sesi sonlara doğru kesilmeye detone olmaya başladı. Seyircide hemen zıplayıp yorulmaya başladıki ilk yarının sonunda bayaa çıkan oldu. Başlarda biraz daha seyirciyi ısıtacak parçalar seçerseniz çok daha iyi olur gibime geliyor. Hem sizin performansınızda düşmez.

İkinci eleştirim sahnede çok fazla seyirciye arkanızı dönüyorsunuz. Pek hoş görünmüyor.

Üçüncü eleştirimde davulcu için olacak. Tuşesini pek iyi ayarlayamıyor. Nakarat kısımlarında vokalin üzerine çıkıyor. Sözler anlaşılmıyor.

Başarılar...

moderatörüm canım çok sağol eleştirilerin için 2. kısımdaki şarkılar çok daha fazla gaz emin ol bigün kal anlarsın demek istediğimi performans 2. kısımda zirveye çıkıyor ben çok yoruluyorum emin ol ama bu kadar eğlendiğim bi yer yok gerçekten....

arka dönme meselesine dikkat edicez uyardığın için teşekkürler...

son olarak davulcu eleştrine bişey diyemicem benim alanım değil...

çok sağol tekrardan... sizede başarılar görüşmek üzere....

aman yarebbi bu nasıl br gaz nasıl bir performans ;) konserde herşey çok güzeldi, pogo olayına gelince acaip zevk aldım ama o görevli ayıp etti be :p ne güzel eğlenip gidiyoduk :) devam devam aynen devam beyler. cumartesi günkü konsere gelmek farz oldu şimdiden başarılar.

valla yeni geldim eve.davulcumuzun okulu nedeniyle 2 haftadır soundchecksiz çıkıyoruz çünkü 21:15 de anca gelebiliyor ki zaten 21:00 da çıkmamız gerekiyor.birde yeni pedol ve yeni gitar alındı tonlar tam yazılamadı vakit yoktu.bu aksaklıklar için çok özür dileriz.
playlist e özellikle gaz şarkılar koyuyoruz ki dün seyirci gerçekten süperdi çok eğlendim ve çok yoruldum.hani (iri vokal olan ım) seyirci coşunca bende daha bi gaza geliyorum ondan biraz< yorulma oluyor ama yaptığım yanlış haklısınız.dikkat edilecek.tüm eleştiriler ve gelenlerle teşekkür ediyorum.süper bir geceydicumartesi ve her perşembe tekrar görüşmek üzere

çok eğlendik fıratcım :dans :metalhead yine güsel bi geceydi :twisted: :twisted: buarada sizi ilk kez dinleyen arkadaşlar vardı aramızda..grubu ve özellikle seni çok begenmişler

chakil demiş ki:
çok eğlendik fıratcım :dans :metalhead yine güsel bi geceydi :twisted: :twisted: buarada sizi ilk kez dinleyen arkadaşlar vardı aramızda..grubu ve özellikle seni çok begenmişler
valla çok çalışıyoruz gerçi şu ara çok yorgunuz kıpırdayacak halimiz yok ama daha çok çalışacaz.hürmetler çok daha iyi olacak inşallah :D
rahmiyi sevmeyen ölsün. 8O

şuandan itibaren davulcumuz değişmiştir.emreye şimdiye kadar bizim kahrımızı çektiği için verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederiz.yeni davulcumuz kıvançtır.hoşgeldin kıvanç.internetim yok :(

Yine güzel bi geceydi gelen herkese çok teşekkür ederiz...
Bizle bass gitarını paylaşan anarşikk Emre'ye ayrıca teşekkürler ;)

OverDose Haftalık Program :

Her Perşembe 21:00 Barfly

Her Pazar 21:30 Garage

Budur ;)

Evet , bu perşembe bu abilerle ilk programıma çıktım. Bi kaç yerde aksadım, çuvalladım ama saolsunlar abiler kızmadılar bana :) . Gerçekten keyifli bir geceydi. Umarım devamı daha da iyi olur. Umarım bana olan güveni boşa çıkarmam...

Geri