OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

barker; eywallah dostum her zaman beklerim programa.....

servatis_a_periculum; :D çok teşekkürler inşallah izmirede geliriz (kötü bi anımız oldu orda ama düzelmek isteriz bunu tabii) bizde biraz heycanlıydık aslında ama çok güzel bi gece oldu seyircide bizi yadırgamadı baya iyi kaynaştık :D çok sağol tekrar yorumların için hard-core povver :metalhead :twisted: :twisted:

Açıkçası Cumartesi garage barda iyi bir performans gösterdiklerini düşünmüyorum , davulcunun yaptığı hatalar , aşırıya kaçan metronom bozuklukları , parçalarla uyuşmayan gitar tonları beni oldukça rahatsız etti.Daha önceleri izlediğim overdose bu overdose değildi sanki....

eywallah dostum eleştirini dikkate alıcaz söylediğin kusurlara daha çok dikkat ediceğimizden emin olabilirsin umarım bi dahaki dinklemende bu tür hatalarla karşılaşmazsın teşekkürler....

SoMB demiş ki:
Açıkçası Cumartesi garage barda iyi bir performans gösterdiklerini düşünmüyorum , davulcunun yaptığı hatalar , aşırıya kaçan metronom bozuklukları , parçalarla uyuşmayan gitar tonları beni oldukça rahatsız etti.Daha önceleri izlediğim overdose bu overdose değildi sanki....

Davulcularının ve gitaristlerinin KİŞİSEL problemleri var :roll: ......

Yafff Overdose ahalisi.. Daha yeni yeni fırsat buldum topic e bişeyler yazmaya. Abi C.tesi için ben tek kelime etmicemm.Sadece gerçekten özlemişim ben sizi.. Tolga kardeşiminde hemen bana bi parça armağan etmesi de çoK güzeldi... (Tşkür ederim TOLGa) Abi hepinize tekrardan hoşgeldiniz diyorum.. C.tesi günleri kaçırmam sanırım artıkk .... İyi oldu iyi.. Kendinize çoK iyi bakın.. Görüşmek üzere...

SoMB; kardeş sanane dicek halimiz yok kusurumuzu söyledin bizde dikkat edicez tabiki teşekkürler başarı dileklerin için...

and_justice_4; kardeşim bizde özlemişiz seni walla hiç gelmiyodun artık :p eleştrine de yapacak hiçbişiyim yok malesef öyle ama işte napalım :?

SurguN demiş ki:
SoMB demiş ki:

Davulcularının ve gitaristlerinin KİŞİSEL problemleri var :roll: ......

hakkatten var ha :p :p

gecen hafta bir eglendik bir hopladık zıpladık oh ohhh..Overdose'a ulaştık sayenizde bu hafta sizden extra performans bekliyorum beyler cunku sizin icinde bir cekim yapıcam amatör gruplar belgeseli hazırlıyorum DVD olucak ve icine sizide koymak istedim o yuzden bugun over performance gosterirseniz sevinirim
Gecen haftaya gelince harbi diyom deli gibi eglendik fakat hardcore bana pek hitap etmiyo ben 5-6 parcada sadece kafaları kopardım...
Yüksek performansı ile bitmeyen enerjisi ile Overdose bakalım bu gece napıcak..?
Bu akşam 12 de sahnede görüşmek üzre beyler :twisted: :twisted:

baba çok saol walla geçen hafta biraz hastaydım bu hafta havalarda uçucaz :p sanada hitap ettiririz abi hard-core u merak etme sen :p bu gece bekliyoruz herkesi.....

valla ben 7 de garajdayım gece 3 e kadar artık :twisted: :metalhead
bu gece Overdose un gecesi olsun bakalım Gropie olalım yaralım ortalıgı heheheh :twisted:

arkadaşlar walla tebrik ediom.gerçi bu hafta tamamını isliemedik ama 02.20 civarı yetiştik(saklıkent-garage arasını koşmak suretiyle :kaydim ).
da bişi dicem baterist arkadaş bi gün sahnede can verecek ben ondan korkuom nitekim bu hafta sahneye yığıldı resmen program sonunda... :D

beyler dün geç cıkmanın verdigi bi sıkıntı vardı başta sonra seyiricide yarım saat bekledi vs..gazı kacınca başlarda pek iyi degildi ama sonra cok pis gaza geldi millet bende dahil olmak üzre :p
bu arada cekimler güzel olmuş en yakın bir zamanda buluşalım ve tamamlayalım
Haftaya görüşmek üzre ;)

MissMastema; Ankaraya gel mesela ;) :D

cohocoholic; teşekkürler inemcim walla o halde saklı garage arası koşmuşunuz ya brawo biri çelme taksa o elbiselerle oyoyoy!!! :p :p :D :D

maresalx; abi haklısın walla ilk yarı seyircinin gaz hakkaten biraz gitmişti bizde şaşırdık lan noluyo fln diye ama toparlandılar saonra iyi oldu baya bi terledim yoruldum öldük gebrdik vs vs......... :D haberleşip bulaşalım ne zaman uygun olursa tamamlayalım kardeşim....

ah eğlendiriyor..ah neşesi yeter bu grubun ayrıc a davulcunuzun bana su vermesi cok ince bi davranıştı :p sizi daha bi sevmeye başladım ben eügheühge şaka şaka abi istanbul'a gidicem istanbul grupları icin dönüşümde ilk cekim sizinki olucak ;) ben haber wericem size onceden
saygılar & sevgiler

4 Mart Cumartesi Gecesi

Overdose'u en iyi anlatan anlardan videolardan birisi..

overdose00011ul.jpg

İndirmek İçin Tıklayın

Devamı süpriz ;)

maresalx demiş ki:
ah eğlendiriyor..ah neşesi yeter bu grubun ayrıc a davulcunuzun bana su vermesi cok ince bi davranıştı :p sizi daha bi sevmeye başladım ben eügheühge şaka şaka abi istanbul'a gidicem istanbul grupları icin dönüşümde ilk cekim sizinki olucak ;) ben haber wericem size onceden
saygılar & sevgiler

nedir abi güzel güzel yazmışın sevmeye başladım diye sonra şaka olmuş hayırdır başlamadınmı sevmeye yani :p :p :D :D abi video süper olmuş eline sağlık gelince haber bekliyorum o zaman... bizden sevgi.....

Geri