OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

nahauhauahaaaa walla benim düzenim bozuldu heralde :D bilgisayarın tarihinden baktım onuda kim değiştirmişse bana komplo kurmuş :D hemen düzeltelim

24 Haziran Saat: 24.00 da GARAGE Rock Bar Sahnesindeyiz özürler efenim... :D :D

ben en son baktıgımda 60. sayfadaydı bayaga yazı yazılmıs.. masallah.. 8O sınavlar mahvettı yahu. :roll: gelıcem ama cumartesı ozledım dınlemeyı. ;) :twisted: bu arada hıkmet !! balo resmın bende kalmıs :) ,eve bı geldım anam o da ne! senın resmın. :p :D verırım artık cumartesı.. ;)

:D ya bosuna bu kadar dinlemek istemediimizi dün gece anlamıs oldum, her hafta dinlemek istiiceim bi grup kesinlikle :D :LOL: ama repertuarın biras genişletilmesini talep ediorum ;) hos ben 3. turda olsa yine zıpzıp zıplayıp kopujaktım :p ayakta alkıslanıcak bu grubu gece boyunca zaten ayakta olduum için sadece alkıslayabildim :p efenim saygılar sevgiler :)

yaaaa süperdiniz diecek bi şey bulamıyorum... muhteşemdi... hayran kaldım... alkışlıyorum.... :) gerçekten çooooo..ook eğlendim.... :D dinlediğim en iyi programdı.... gerçekten dinlememiz gerekiyomuş... :D ellerinize dillerinize sağlık.... :D görüşürüüüzzzz ;)

ipeeeeek ve n0nsEnsE; teşekkür ederiz yorumlarınıza çok özledik bizde sahneyi baya gazdık o gece ama bayada bi bahtsızdık her şey oldu walla :D ama bizde gerçekten çooook eğlendik çok teşekkürler haftaya görüşürüz işallah...

ya haftaya nerde olacaksınız?
kesin bişey varmı a dostlar?
bek 3 aydır hala rüyamda overdose görüyorum
unuttum sanmayın, unutmayın...
gökhan gucaklar hepiniziii..

nazar boncuğumu :? kısmet :D

gökan olm gelcem gelcem diyosun hala tık yok gel bi zıplayak beraber :D hazır yeniden başlamışız GARAGE programına iyi olur işte....

can;.....

Sevgili arkadaslar bugun can sıkıntısından yapcak is bulamadik ve Hikmetle geyigine bi reklam cektik..

Oyuncular

Hikmet (overdose vocal)
İpek

Kameraman

Can (ben :p)

İyi seyirler

harbi_0002.jpg

:arrow: İzlemek İçin Tıklayın

Geri