The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

Taş gibi çalındımı kayıtlarda taş gibi oluyor, TNH sağlam geliyor, kayıtlardan bir kaç görüntü ekleyelim dimi. Stüdyomuzun Mosh'u da Ali 'yi pek sevdi canım.

Selam gençler :)

Kayıtlarınıza şöyle bir göz attım.
Hiç fena olmamış.
Tarzınızı sevdim. Güçlü bir sound, enerji dolu şarklarınız var.
Eski öğrencilerim güzel şeyler yapınca göğsüm kabarıyor :)

Başarılar
MG

Sabah sabah oldukça iyi oldu yeni şarkılarınızı dinlemek :)

Yalnız neden myspace? Daha yüksek kaliteyle başka bir yerlere upload etseniz de adam gibi dinlesek olmaz mı :D

Kendinizi giderek geliştiriyorsunuz bence, ben şahsen eski şarkılardan daha çok beğendim bunları, daha olgun olmuşlar. En çok da from purple to sky'ı beğendim..

Bir ara görüşelim, hatta inşallah bir konser veririz yakınlarda beraber. kolay gelsin... :)

2fonttt600400.jpg

21 ekim icin soz vermeyin demiştik...orda olmanız dilegiyle...cok eglenicez... :)

7.5 aylık uzun bi aradan sora bu cumartesi(21 Ekim) Durak we Since Yestreday.le çıkıcaımız If.e herkesi bekliyoruz..
14.30da kapı açılıo we biletler de 7.5 lira..

konsere 5-10 saat kaldı..
21 ekim cumartesi 14.30da herkesi if performance hall.da görmek isteriz..
durak,the next highway ve since yesterday olarak biz ordayız..

hepinizi çok ama çok seviyorum ve kardeşim olmanızdan öte müziğinize yaptığınız işlere saygı duyuyorm...başarılar kardeşlerim...pedro ii demiş siz çok tatlısınız ya!! hele o davuldaki sarı çıyan yokmu...off.....

gerçekten mükemmel bi konserdi s.dream le coştuk ve durmak bilmedik yaptığımız pogo if tarihinde yaşanmadı yaşanmazda kardeşlerimi tek tek öpüorm...the next highway daha iii yerlere gelmeli daha geniş kitlelere ulaşmalı işinin hakkını veren adamların sonuna kadar yanındayız başarılar...

Geri