Gulyabani (rock)-Ankara

gorusuruz abi hatta haftaici bi gun konusalim
ekipman konusunda destek olalim birbirimize dimi :) benim setupim senin setupin senin setupin benim setupim saygilar sevgiler gorusuruz ...

90'LAR GECESİ

YOLCU BAR-Kızılay Ank
20:00'dan itibaren
Klipler, konserler....
6 ytl (ilk içki dahil)

canlı canlı:
JOKER
Kulak pası silecek!

Grubunuza başarılar. :)

Not:
JOKER
Her cuma 22:00 Yolcu (Kızılay-Ank)
Her Çarşamba 23:00 Overall (Güvenlik Cad. Ayrancı-Ank)

ya şu "curcuna"yı 2003 sonlarında dinlemiştim bi mimarlık anfisinde.. nası bi şarkıdır, hala aklımda melodisi fln!.. eğer paylaşım yapıosanıs mp3'ünü nası edinebilirm ki?..

ya bu sarkiyla ilgili bi kayit aldik yazin ama paylasima acilabilcek kadar iyi bi kayit olmadigini dusundugumuz icin koymadik herhangi bi yere...
durum boole ...

sayin cybernight sizinle ayni sahneyi paylasmak keyifli olcak baya saygilar ...

hmmz eyvallah ama o saatte calmayiz gibin insallah bakicaz bakalim ... bi de tushe ve 84 gibi gruplardan sonra calabilcek kapasitede bi grup degiliz zati ki onlardan sonra calalim... bakalim bu hafta kesinlescek o etkinlik...

orda bi sikinti olursa bizi 10.odtu mt rock senligi kapsaminda odtu mimarlik amfisinde izleyebilirsiniz... program henuz belli degil... kesnilstigi zaman burdan haber verices...

gorusmek uzro ...

bu organizasyonla ilgili saatler konusunda gelismeler var hemen aktariim

kapi acilisi 19:30
ilk grup dem 20:00 gibin sahne alicak
ardindan biz 20:45 ciavari sahnede olucaz
daha sonra sirasiyla cin seddi , wormz , tushe ve 84 gruplari sahne alicak

umarim herhangi bi teknik aksaklik yasanmadan planlandigi olcude keyifli bi gece yasariz... guzel muzik dinelemek ve bi parca da olsa yardim etmek icin herkesi bekliyoruz...

Akaycım, sıralama için kimle konuşmak lazım? Hani 3. biz çıksak hani birleştirsek güçlerimizi.... ??

Siber Şovalye'm nası sevinmem aynı sahnede olmamıza. Herkes tanıdık nerdeyse zaten. Biz bize çalcaz söyliycez eğlencez... Görüşürüz yarın.

hakkinizda çok şey duydum okudum ve bu gece ilk defa izledim gerçekten çok beyendim...Güzel bir performanstı ellerinize sağlık...bundan sonraki konserlerin takipçisiyim...

elinize saglik cok güzeldi; ikinci izleyisim sizi ama bunda daha cok zevk aldim... sarkilarin hikayelerini dinledikten sonra dinlemek daha güzeldi...bora da geceyi düsmeden atlatti; döne döne bi hal oldu adam...keske biraz daha uzun tutsaydiniz; becne az caldiniz...

neyse basarilarin devamina...
rifat

orda olan herkese teşekkür ediyoruz kısa ve öz olarak.

öte yandan Oytun ve Volkan' a yardımlarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum ben, biz, onlar...

keyifliydi , tadindaydi
gelen herkese bize ve kizilaya verdikleri destek icin tesekkur ederiz... sahneyi paylastigimiz dem,cin seddi,wormz,tushe ve 84 gruplarina da cok tesekkur ederiz...

mt ve oytun-volkan ikilisine ayri bi tesekkur...

siradaki performans 10.geleneksel odtu mt rock senliginde olacaktir... herkesi bekleris...

Çok iyiydiniz canlarım...:)=
Bizi bir yemek için sattınız ama olsun yine de seviyoruz sizi :p=
Daha iyilerinde beraber çalmak üzere :)=
Bu arada DeM ve Gulyabani çalma sürelerini kardeş payı yaptığı için daha kısa çaldı her 2 grup da :)=

cyberknight demiş ki:
Çok iyiydiniz canlarım...:)=
Bizi bir yemek için sattınız ama olsun yine de seviyoruz sizi :p=
Daha iyilerinde beraber çalmak üzere :)=
Bu arada DeM ve Gulyabani çalma sürelerini kardeş payı yaptığı için daha kısa çaldı her 2 grup da :)=

iyi ettiniz ama bi dahaki sefere kardeş kardeş daha uzun süre sahnede kalcanız bi konser verin.. tadına doyamadık...

Arkadaşlar güzel bir gece oldu. Hep beraber aynı sahnede olmak keyifliydi. Tarzınız gayet hoş. Gayet de başarılıydınız. Tekrar görüşmek üzere.

Geri