Gulyabani (rock)-Ankara

abi gayet basariliydiniz konserde,
ilk defa izledigim icin sizi yapilmis bir yorum yapabilirim,
bass-vokal olayi gayet guzel oturmus, oneri olayindada kucucuk bir onerim olsun size:
vokal olayini biraz daha arttirirsaniz daha guzel olabilir bence,
ama yaptiginiz muzige hic laf yok...
Saygilar...

Ya izleyemedim sizi ama, kesin çok güzeldi. Misafir geldi eve kapanmak zorunda kaldım :) (nası bahane ama?) Umarım bir dahaki konsere seyirciler arasında olurum. Başarılarınızın devamı.... vs vs.. Akay'cım seni de çok öptüm. :p

eyvalla hepimizin arada sirada eve kapanmasi gerekebilir cok doal saygi duydum :)

iyi dilekler icin tesekkur ederiz... gun itibariyle haril haril bir gulyabani web sitesi kurmak icin calismalarimiz suruyo ... kisa zamanda grupla ilgili bi dunya seye ulasabileceginiz ve cidden yaratici bir dizayni olan bi sitemiz olcak... sabirsizlikla beklios bakalim...

host isini gectim adamlarin bilgisayarda sorunlarin ardi arkasi kesilmio nerdeyse senlige hazir olucak websitemizin sanirim dizaynlari yok olmus gecmis olsun dior kolayliklar dilioruz ozellikle guzide grup gitaristi umut ve gulyabani ali galip`e...

dun gece itibariylen kesinlesen senlik programina gore de 17 mart persembe gunu fatstar,wormz, disenchant ardindan saat 16 gibin mimarlik amfisinde sahne alicaz... yeni bestelerle gelios ama isin asil bomba kismi bizden sonra senligi nekropsi kapaticak... bilenleri zaten beklios bilmeyenler de gelsin super bisiy gorsun...

gorusmek uzere...programi da uygun bi yere yazarim bugun yarin...

kolaysa basına gele diyorum ben burdan akay'a, bolca da beddua ediyorum windows gibi isletim sistemini bulana, zorla(!) kullandırana, bi de akıl fikir ve sabır diliyorum Microsoft'a maruz kalan ve bırakılan herkese.

Çalışmalarımız linux üzerinden devam ediyor, en kısa sürede halledeceğiz bakalım n'olacak.

Herkese selamlar, ve Rock Şenliğinde görüşmek üzere kolaylıklar,
Esen Kalın!

odtu mt 10.geleneksel rock senligi kapsaminda 17 mart persembe mimarlik amfisinde saat 16 da sahne alios herkesi bekleris... yeni bestelerden calcas 3-4 tane ... gorusmek uzro ...

Gulyabani'nin beğenmediğim tek konseriydi şimdiye kadar, ama benim gördüğüm bütün Gulyabani konserleri muhteşemdi ve bu sadece onlara göre biraz kötüydü, eminim özellikle ilk kez izleyenleri yine kendinize hayran bıraktınız :)

Ayrıca Gökhan'a katılıyorum. Benim de bu konuda biraz eleştirim olucak açıkçası. Ben işinizi biraz daha ciddiye almanızı ümit ediyorum :) Önceden de söylemiştim bunu, artık bir kayıt yapmak, ne biliyim sağda solda "Odtü dışında" kaliteli konserlere çıkmaya çalışmak, kullandığınız alet edevatınıza dikkat etmek gibi şeyler bekliyorum sizden :) Başından beri söylüyorum, manyak bir potansiyel var bence sizde :) Umarım her şey iyi olur :) Tebrikler...

Herşeyden önce sahne içerisinde kendimizi duymamamızdan kaynaklanan hatalarımız ve kötü performansımızdan ötürü özür diliyorum!
Yine de orada olan herkese ve tabi ODTÜ Müzik Toplulukları üyelerinin herbirine çok teşekkürler.
Başka bir konserde görüşmek üzere!

ciddi bi monitor sikintisi yasadigimizi ( son 2 sarkiya kadar hicbisey duymadik) , senlik icerisinde ciddi gorevleri olan kisilerden olusmus bi grup oldugumuzu ve senligin son gunu oldugunu
( kisacasi fiziksel ve zihinsel yorgunluk hatsafhada) ve saat olarak 1 saatlik bir aksama oldugu icin acele etmemiz gerektigini dusuncek olursak iyi bir performansti :)

isin asli yukaridakilerin hicbiri bu kotu gulyabani performansi icin mazeret olarak gosterilemez . oraya daha keyifli biseyler izlemek icin gelen olduysa bu pek de keyifli olmayan performans icin uzgunuz. bundan sonraki ilk performansdaha guzel olcaktir...

asil onemli olan , unutulmamasi gereken cok ugrasip , bu kadar basarili bi senlik cikartaN odtu muzil topluluklaridir ... hepsine teker teker saygilar sevgiler ... gorusmek uzro ...

herne kadar grup elemanlarının içine teknik aksaklıklar yüzünden sinmediği ifade edilsede,bence şenliğin en iyi konserlerindendi...hatta sizi ilk kez dinleyen insanlarda bile"demosunu bulsana bana"hissiyatı yarattığınızı belirtmek isterim,her şarkı ayrı bi dünya olmuş valla tebrik eder müziğinizin karşısında saygıyla eğilirim:)

NervousBreakdown demiş ki:
herne kadar grup elemanlarının içine teknik aksaklıklar yüzünden sinmediği ifade edilsede,bence şenliğin en iyi konserlerindendi...hatta sizi ilk kez dinleyen insanlarda bile"demosunu bulsana bana"hissiyatı yarattığınızı belirtmek isterim,her şarkı ayrı bi dünya olmuş valla tebrik eder müziğinizin karşısında saygıyla eğilirim:)

Demiştim 8)

saolun bi iki haftaicinde cok daha keyifli gececegine inandigim bi performans hazirliklari icerisindeyiz ...
muhtemelen cok bilinen bir barda bi iki sevdigimiz grupla bisiyler yapcak gibiyiz... ayrintili bilgiyi artik burdan sunarim herkese... destekleyen herkese binlerce tesekkur...saolun

bugun studyo detayda hucum tadinda bi kayit aldik
yakin zamanda cdye basip dagitcas...demo desem demo degil ama dinlenebilir kayitdir... ilgilenenler bize ulassin... sanirim 50-100 tane falan dagitiris elden...oole saygilar

demo tadindaki detay kayidi gayet dinlenilesi..bugün ham seklini edindim; dinledim güzel olmus gayet..vokaller cok güzel duyuluyo konserlerin aksine.. :) ilgilenenler edinsin gercekten..ben dinlerken cok keyif aliyorum...edinin..edinin ve edinin

Geri