Anima

anima;

18 mayıs çarşamba günü Y.T.Ü şenliklerinde sahne alacak, saat 18:00 itibariyle...

19 mayıs perşembe akşamı harbiye cemil topuzlu açık hava tiyatro'sunda, saat 20.00 'de, "animasal"'daki 9 anlatıyı icra edecek...

20 mayıs cuma saat 23:00 sularında, kadıköy'de Paralel bar' da, cover projesiyle (performansları her cuma devam ediyor)...

21 mayıs cumartesi gecesi Zaga' da, iki anima bestesi "joker" ve "sona iki kala" ' yı çivileyecek...

salı geceleri mojo devam etmekte.
diğer konser haberleri; www.animasal.com' da yer almakta... :!:

dün zaga'da anima dalgası esti...
aslında daha çok ceylan kendini belli ettti...
çok güzel programdı aslında... bi ara ceylan'ın orada uyuya kalacağını düşünsemde...
joker'i izliye-dinliyebildiğim yalnızca... baya bekledim ikinci parçayı ama uykuma yenik düştüm..
yine de güzeldi hani :)

sorum var sevgili anima! : albüm çalışması içine girildi mi? en azından adımlar var mı bu yönde? bi prodüktör abi tutmadı mı hala elden?

bu arada bi resmi paylaşmak istiyorum sizinle "izninizle"...

http://img31.echo.cx/img31/4140/tunaybilge5fy.jpg

giggle demiş ki:
dün zaga'da anima dalgası esti...
aslında daha çok ceylan kendini belli ettti...
çok güzel programdı aslında... bi ara ceylan'ın orada uyuya kalacağını düşünsemde...
joker'i izliye-dinliyebildiğim yalnızca... baya bekledim ikinci parçayı ama uykuma yenik düştüm..
yine de güzeldi hani :)

sorum var sevgili anima! : albüm çalışması içine girildi mi? en azından adımlar var mı bu yönde? bi prodüktör abi tutmadı mı hala elden?

bu arada bi resmi paylaşmak istiyorum sizinle "izninizle"...

http://img31.echo.cx/img31/4140/tunaybilge5fy.jpg

bi konuya hiç bu kadar katılmamıstım :D jokerden sonra uyumusum..soruların yanıtlarını aynen bende merak ediorm..

animaya basarılar :D

Selam :)

C.tesi gecesi (pazar sabahı mı demeliydim yoksa :) ) seyrettim ve çok beğendim sizleri.
Portishead seven bir insan olarak sizin tınılarınız ve şarkılarınız çok hoşuma gitti.

Grubumuzun adının taşıyan bir şarkınız olduğunu öğrenince de kanım bir ayrı kaynadı size.
Belki bir gün tanışırız.

Başarılarınızın devamını diliyorum :)

zaga da iyiydiniz.bana biraz özlem tekin'i andırdı vokal(yanlış anlamayın çok hoştu).şarkının ismi de kendisi gibi güzeldi :)başarılar

anima, zaga' da 2 bestesini çalmaktan keyif almıştır, saymaz isek zerrin özer kahkahalarını, günün ağarmasını, ses cihazlarının yetersizliğini ve eğlence programı ambiansını:)

bunun dışında biz demo yetiştiremiyoruz artık,"demo veremi"nden ölmenin ürküntüsü içindeyiz,en iyisi biz artık demo vermeyelim, biz vermelere son verelim, sizin için vermeler başlasın;siz bizi bir mahkemeye verin:)
(şerhan fensoy çalıntısı espri)

-sır veriyim o zaman; roctr' ye koymuşlar bizden gizli eski demomuzu, indiriniz ordan-

buarada istemem özlem tekin dahil benzetilmeyi kimseye!
belki meredith monk olursa iş değişir ama:)
beğenmenize ve izlemenize sevindim arkadaşlar...

bunun dışında albümü yani "animasal"'ı, umuyoruz ki sonbahar da dinleyebileceksiniz.
ince eleyip sık dokuyoruz,bu nedenle süre uzuyor...

ben az önce geldim mojo'dan...uykum geldi pek...
eyvallah
ve görüşmek üzre...

:idea: :idea: :idea: :!:

Arkadaşlar ilk sizi Mimar Sinan şenliklerinde dinleme şansım oldu gerçi 2 şarkıdan fazlasını dinleyedim trene yetişmem lazımdı. dünde 7 şarkıyıda indirdim. Çok beğendim şarkıları sözler falan baya güzel. Zaten bu zamana kadar baya iyi org. bulunmuşsunuz umarım yakında bi albümlede işi iyice pekiştirirsiniz. şenliklerde sizle anyı sahneyi paylaşmak gurur verdi ayrıca

hey! :!:
anima cuma geceleri paralel' de değil artık.
yok paralel.
devam mojo....

rockistanbul da salı günü sahne alıyor anima...

yakında albüm kayıtları var...

gelişmeler; sık yenilenmeyen, pek nazlı www.animasal.com adresinde:)

Geri