Aylin Aslım

bence iki albumde ayrı guzel. ilk album daha depresifti ve tamamen bir genc kızın bir donemini anlatıyordu ve elektronik ogeler agırlıktaydı... gulyabani de ise kendiyle ilgili oldugu kadar cevresiyle ve toplumla ilgili sorunlarada deginmis ve elektronik ogelere daha az yer verilmis... ikisininde tadı ayrı... bu arada gel git albumunun yeni basımı cıktı icinde 3 tane de remix bulunuyor... ikisi senin gibi ye birisi de 4 gun 4 geceye...

zebrail demiş ki:
duyduğuma göre yeni albüm için nazan öncel'in kanatları altına girmiş, şaşırdım açıkçası...

kat-ii bir şekilde söyleyebilirim ki yok böyle bir durum.. yeni albümü için çalışmalara yakın zamanda başlanacak ama nazan öncel'le bir durum söz konusu değil.

konser var :))

lineee8gh.jpg

aylinin yeni albümünü sevmekle birlikte ilkide güzeldi ama bundan soraki albümde daha tekno rock bi sound bekliyorum kendisinden o ayrı.bide yeni tipini hiç beğenmedim.gel git albümündeki hali daha hoştu.yakışmamış bu haller ona.acil eski tipine dönsün.

...Bak yine burdayım
Sana nazır is kokan göğsümle yanındayım...

Klibini izleyebilmek güzel olacak..

albumdekı favorım bı cok kısının kı gıbı AHH ;) sarkı harıka ,,ve tabı aylın ın o -ıctenlıgı- bu sarkıda daha bı on planda ;)bu sarkıya klıp gelmesıne sevındım wallaa...

ben yorum eklemişmiydim buraya albüme dair :roll: eklemiştim sanırım :)neyse artık... bir çok kişinin derken neyi kastettin bilmiyorum...ilk dinlediğimdeki fikirlerim değişmedi :roll:
1)sokak insanları
2)beyoğlu kimin oğlu...
diğerleri çok aman aman dinletmiyor kendini...kulağıma da müzik bilgime de güvenirim...veya şöyle diyelim gelgitten sonra hayli yavan geliyor...bildiğim kadarıyla üstteki iki şarkıda kliplenmedi zaten ;)
mümkünse de kliplenmesin bunlar :evil:
eleştri de yapayım gelgitle beni uzun süre mest etmiş bir sestir kendisi :) albümün bütününü düşününce gülyabani büyük ölçüde sınıfta kalıyor...
umarım 3. albüm gelgit gibi ruhlu olur duygusal olur uzun ömürlü olur sözün kısası...(bkz gelgit) :)

Geri