Aylin Aslım

bassisti f.d yedemi calıyor ne. bu arada aylinin onceden techno muzik alt yapılı sarkılar yaptıgını biliyormuydunuz. neden rock muzige dondu acaba. maddi cıkarlar seziyorum :twisted:

müziği geç te kendisi gerçekten çok hoş bi bayan,tacını çıkarsa çok daha çekici olacak,gitaristi çok suratsız(bas gitaristi değil diğeri) tv ye çıkmışlardı,bi programa böyle daha bi rocker havalarında falan modlara giriyo,karizma falan yaptı aklınca...

aylin aslım ve tayfası olarak değişmeli bence başlığın adı. bir de bu başlığın sabitlenmesi de iyi olmuş. grup elemanlarının burda olduğunu bilmek güzel;

kliplerine en çok özen gösteren gruptur kendileri. tamamen yaratıcı zeka ürünü benzerlerinden farklı klipler. yabancı kliplere benziyor diyenler klipleri daha net bir gözlükle izleyip karar vermeli.

bnde sewiom Aylin Aslım ı ama tek bişiyi kıskanıom Çilekeş le çıktıı Saklıkent konserinde görkem e sarıldı bide ali elini öptü ;) bn ali nin elini öpmesini çok kıskandım :p ;) ama sesi we albümü züperrrr ayrıca yetmiyor şarkısnda ki sesi züperrrr:)

lasvegas demiş ki:
aylin aslım ve tayfası olarak değişmeli bence başlığın adı. bir de bu başlığın sabitlenmesi de iyi olmuş. grup elemanlarının burda olduğunu bilmek güzel;

kliplerine en çok özen gösteren gruptur kendileri. tamamen yaratıcı zeka ürünü benzerlerinden farklı klipler. yabancı kliplere benziyor diyenler klipleri daha net bir gözlükle izleyip karar vermeli.

son klibinde de tayfa yok ki başlıl öyle açılsın sadece aylin aslım yazıyor ahh da

[/quote] diyosun ama bunu herkes biliyo
sanırım sen yenı duydun
rock müziği sevdiği için yapıyor maddi çıkar için değil ;)
aylin hala elektronik müziği seviyor[/quote] yeni duydum ve nefret duygularım kabardı bi anda

Üniversite şenliklerinin başlamasıyla bar sezonunu kapatıyoruz.
aylin aslım ve tayfası 4 mayıs 2006 perşembe gecesi beyoğlu line bar'da son programını yapacaktır. izlemek isteyenlere duyurulur :)

Son Program Beyoğlu Line Bar - 4 Mayıs 2006, Perşembe
Giriş Ücreti: 10 YTL (ilk içki dahil)
İstiklal Cad. Buyukparmakkapı Sok. 14 A/B Beyoğlu
Tel: 0212 252 06 94

Üniversite şenliklerinin başlamasıyla bar sezonunu kapatıyoruz.
aylin aslım ve tayfası 4 mayıs 2006 perşembe gecesi beyoğlu line bar'da son programını yapacaktır. izlemek isteyenlere duyurulur :)

Son Program Beyoğlu Line Bar - 4 Mayıs 2006, Perşembe
Giriş Ücreti: 10 YTL (ilk içki dahil)
İstiklal Cad. Buyukparmakkapı Sok. 14 A/B Beyoğlu
Tel: 0212 252 06 94

istanbul üniversitesi avcılar kampüsü
ankara gazi üniversitesi ve tobb üniversitesi
izmit'te kocaeli (ama kampüsü hatırlamıyorum)
izmir ege üniversitesi
istanbul ışık üniversitesi
gibi.. tarihleri öğrenince yazarım :)

Geri