Aylin Aslım

slacker demiş ki:
15 mayıs'ta ege üniversitesi 17 mayıs'ta istanbul üniversitesi avcılar kampüsü'nde çalacağız.. 8 mayıs'taki ist üni avcılar konseri hava muhalefeti nedeniyle 17 mayıs'a alınmıştır :)

istanbul üniversitesinde saat kaçda çıkıyor aylin ona göre gelicem bende

Ege ünideki konser cok kötüydü...gruptan kaynaklanmasada ses, ısık berbattı...spor salonunda sıcak ve ugultu hakimdi...Sanırım bu yıl senlikler amacına ulaşamayacak...

arkadaşlar aylin bu akşam yani istanbul üniversitesnde yeni saçları gerçekten çok hoş olmuş zagada izledim varya bittim bittim..! :D bakalım bu akçamki konser nasıl olucak çok merak ediyom gitmeden bi cevap yazıyım dedim ...!

Aerogatic demiş ki:
Ege ünideki konser cok kötüydü...gruptan kaynaklanmasada ses, ısık berbattı...spor salonunda sıcak ve ugultu hakimdi...Sanırım bu yıl senlikler amacına ulaşamayacak...

bundan sonraki konserleri spor salonunda yapmama kararı aldıklarını duyduk biz bahsettiğin nedenlerden dolayı. keşke açık havada olsaydı hem hava da çok güzeldi.. artık bi dahaki sefere diyelim :)

besgme demiş ki:
ya ben ayLin aslımı bi türlü sevemiorum sesi çok güzel kendisi çok şeker ama ben d etık yok (:) neyse başarılar (:)

ya sana katılıyorum müziği,sesi falan süper ama biraz daha hayranlarıyla olsa daha ii olck ...saçlarıda süper yane...=)

BlOOdY_MarY demiş ki:

aslında daha çok bi italyan mutfağı aşçısı. şu zamanlarda güneydeki oteller tam doluluğa ulaşmadığından böyle mevsimlik işler yapmakta.

hayatın insana her an istediğini yapma imkani tanimamasi gercekten de çok acı! :(

Sonuna kadar arkandayız Aylin!

aylin hakkindaki olumsuz düsünceler elbette olacak ama bence çok olumlu çalismalari var.rockçi olma sifati tabii ki kisiden kisiye degisir.kral tv ye göre zeynep casalini de rock yapmakta...yani kafanizdaki rock olgusu nedir?

Geri