Aylin Aslım

fan_muse_fan bunun cevabı cok yakındır olacak sanırım cunkı izmir sezonu yenı acıldı bıldıgıme gore kesin gelecektır yakında aylim aslım ve tayfası izmire buradanda duyururlar nezaman ve nerde olacagını sen takıpte kal yeter

Burası Benim Bildiğim kadarıyla Aylim Aslım sayfası yanı bı yanlışlık varsa duzeltıldın degılse soyleyın aylim aslımla ılgılı duşuncelerınızı ve sorularınızı buraya yonlendırırsenız cok daha iyi olur

Bu arada benım kafa ma takılan bı soru var ama tartışma cıkarır aylim aslım la ılgılı bu soruyu sayın bassistlerınden onay alarak sorayım mı ?

forumların sevmedıgım yanı sadece yuzeysel kalmasııdır cogu konuda bak bu arkadaşımız sadece guzel oldugunu soleme k ıcın gırmış neden guzel bı acıklayaverseneız bıraz hem kısa mesaj yazmış olmas hemde kayda deger bılgıler elde edınmış olmazmıyız ?

Saygılar...

Hoşuma gıdıyor hepsıne tek tek cevap vermek alla alla belkı bıde canlansın forumları yaa aylim aslım ve tayfasının bu kadar mesaj az bence daha da fazla mesaj olmalı [aylim aslı ve tayfasına ozel bı yalakalgıım vardır neyse ] işte ole yaa bıde bu gordugun avatarda kı kızın resmını her yerde olabıldııgnce cok gormek hoşuma gıdıyor umarım yeterınce aydınlatmıştır senı

BarisManco demiş ki:
15 TEMMUZ 2006 'DA AYLİN ASLIM VE TAYFASI BARIŞ MANÇO ROCK FESTİVALİNDE ÇOK ÖZEL PERFORMANSI İLE SAHNE ALACAKTIR.

WASP konserine ankara'dan kalkıp gelecem 14 undekı ve 15'ınede kalacam sanırım hem slacker'a bir sözüm var onu özel durumlardan dolayı tutamadıgım ıcın özür diliyorum...Bide birşeyi[iki şey de yumuşatmak ıcın bir dedim] sormak istiyorum grubun en şirin elemanı olarak goruluyor tavırıyla edasıylada o şekilde duruyor

1-) Bu şirinliğin kaynağını nerden alıyor[umarım bilindik bir cevap vermezsiniz]

2-) Aylim Aslım bu olay uzerine sizinle munasebeti ne..
Umarım cevap alabilirim forumlarda benimle ilgili gereksiz bir sürü soruya daha onceleri cevap verdiğiniz için Teşekkürler...

SAygılar......

Geri