Aylin Aslım

Yılbaşı Konseri

AYLİN ASLIM

2006 yılının son konseri 2007 yılının ilk konser olacak şekilde yılbaşı gecesi ücretsiz halk konserimizde buluşmak üzere..!!

konser Ortaköy iskelesi önünde gerçekleşecektir.

axl rose'un bayan versiyonu.(benim için)dahiyane şarkılara imza atıyor."hadi buyur bakalım" çok güzel bir şarkı mesela(benim için).ankarada konserlerine gitmiştim.ama bir kez daha gelirlerse güzel olur.(benim için)

valla şimdi geldim konserden direk yazıom 2.kez izlemek çok güzeldi aylin aslım ve tayfasını hatta böle en önde durdum hayran hayran izledim bea nasıl seviosam artık 4 saat çişimi bile tuttum sahne önündeki yerimi kaybetmemek için :) ya gerçekten canlı performans çok iiydi ama bi tek içime oturan güldünya yoktu ya onu o kadar bekliodum yane olsun artık bu saatten sonra elimden geldiğince her konsere gideceğim için (tabi ankarada olanlar çoğunlukta olacak) bi daha ki sefere diyebiliorum. bi de şeyi merak ettim bass çımıza danışalım aylin aslımın konserde sol gözünün altında bir çizik vardı dikkat ettim ne oldu ki yaw?? ben çok sevdiğimden kendisini bi de konserde öleeeeee izlediğim için gördüm de bi sorayım dedim tabi konserde sadece o yoktu diğer herkesi de dikkatle izledim seslere de dikkat ettim nese bu kadar yeter diyeyim bir dahaki konser haberlerini beklioz tabii ki ayça dan burda da yazarsa yane:) tmm daha yazmıom yeter bu kadar :p

aylim aslımın bi şarkısı vardı hani trt nin izin vermediği kardeşi için yazdığı onun izmini bi zahmet yollayın hocam yaaa
çok güzel sözleri vardıı

Geri