Aylin Aslım

son imajını, müzikal tarzını, kliplerini ve tabii ki albümün tamamını beğenmedim...

bu seksi haşarı genç kız havaları ona bi kaç gömlek büyük gelmiş sırıtmıştı çünkü..

ben hala, o tatlı masum havasında karanlık sokaklarda turlayıp "üzerimde sevdiğin mavi elbisem" diyen kızı arıyorum...

2 Mart 2007 cuma gecesi digiturk 23. kanal turkmax'te yayınlanacak olan Baba Show'un konuklarından birisi de Aylin Aslım'dır. Programda canlı performanslara ağırlık verilmiştir.

Aylin iyidir ya. İlk albümünde ki şarkıları sevmiştim ama hep " Neden Electronic ?! " diye soruyordum. Gulyabani çıktı. Müzik tarzı & saçları herşeyini tamamlamış kadın. Çok sempatik de birine benziyor. Bulutsuzluk Özlemi 20. Yıl Kutlamaları'nda ki hal ve hareketleri. Şirin kadın. Ama canlı performansını pek tutmam. Görüntü var ama :)

frozen_inside demiş ki:
Aylin iyidir ya. İlk albümünde ki şarkıları sevmiştim ama hep " Neden Electronic ?! " diye soruyordum. Gulyabani çıktı. Müzik tarzı & saçları herşeyini tamamlamış kadın. Çok sempatik de birine benziyor. Bulutsuzluk Özlemi 20. Yıl Kutlamaları'nda ki hal ve hareketleri. Şirin kadın. Ama canlı performansını pek tutmam. Görüntü var ama :)
neden beğenmedin ki ben canlı performansını çok beğeniyorum aldukça iyi bence

dark_and_shadow demiş ki:
frozen_inside demiş ki:
neden beğenmedin ki ben canlı performansını çok beğeniyorum aldukça iyi bence

Ya dediğim gibi görüntü açısından gayet dolu. Özellikle sahnede çok hareketli olması göz dolduruyor gayet. Fakat canlı olarak sesini pek beğenmiyorum. Memnuniyetle konserlerine giderim ama ses kalitesi açısından değerlendirdiğimizde, canlı performansını albüm versiyonunun baya altında buluyorum ..

Aylin Aslım'ın iki parçasını dinledim.Biri 4 gün 4 gece, çok güzel şarkıdır.Birde Gulyabani.Gulyabani'de güzeldir ama onun dışında herhangi bir hayranlığım yok.

Geri