Direc-t

ya beyler kim ne derse desin direc-t çıktı paşalar gibi çaldı söyledi işte... sound-check'de uzuuuuun uuuuzuuuunnnn uğraşılmasına rağmen o "vınnn"lama devam etti. oysa ki duyduğum kadarıyla saklıkent'te Metallica'nın kullandığı ses sisteminden kullanılıyorumuş... (?)
Bu arada Bilge, senin gitar geri geldi mi yahu? onu öğrenemedik bir türlü... bi de Özgür'e iletiver lütfen o hakkaten kısa değil, Konserden önce konuştuk ama ben hala Roxy gecesinin acısını çekmekteyim... :( Ha bir de Ediz'in bana bir adet mavi tükenmezkalem borcu var ;)

Lütfen grup hakkındaki görüşleriniz, eleştirileriniz, tavsiyeleriniz ve albüm yorumu, konser kritiği... v.s dışında ne grubu ne de sizin dışınızdaki dinleyicileri alakadar eden, forumun amacının dışına çıkan şeyleri yazmamaya özen gösterelim..

Bir gün, bir hafta, bir ay ve bilmem kaç yıl sonra yazdıklarınızın halen orda kalacağını düşünürseniz, bunu yapmamanız için hiçbir neden yok.. Özel mesaj sistemini daha çok kullanırsanız da..

Sevgili Direc-t :)

Sizin gibi eğlenceli ve yetenekli müzisyenlerden oluşan bir grupla aynı sahneyi paylaştığım için gerçekten çok mutluyum :metal
Umarım en kısa zamanda tekrar birlikte çalarız ve birlikte güzel günlere doğru gideriz :metal

SEVGİLER VE SAYGILAR

UnusuaL demiş ki:
Lütfen grup hakkındaki görüşleriniz, eleştirileriniz, tavsiyeleriniz ve albüm yorumu, konser kritiği... v.s dışında ne grubu ne de sizin dışınızdaki dinleyicileri alakadar eden, forumun amacının dışına çıkan şeyleri yazmamaya özen gösterelim..

Bir gün, bir hafta, bir ay ve bilmem kaç yıl sonra yazdıklarınızın halen orda kalacağını düşünürseniz, bunu yapmamanız için hiçbir neden yok.. Özel mesaj sistemini daha çok kullanırsanız da..

Lütfen bir daha okuyun ve özen gösterin.

7 ekim yeni melek sineması (18 yas sınırı yok direc-t/gripin/mor ve otesi)

13 ekim eskisehir rağbet bar

14 ekim bronx

13 kasım roxy

kasım sonu itibarıyla kemancı konserleri
herkesin bilgisine

axlewurm demiş ki:
7 ekimdeki konser çok güzel yaaaaa walla ben bu gidişle istanbula göç edicem yaw

valla ben de bunu ciddi ciddi düşünüyorum en çok seyretmek istediğim 3 grup....(aslında 4 kurban da var da...) üstelik ayrı ayrı da değil beraber sahne alıyolar!!!! :cry: axlewurmcm ben de geliyorum seninle.....

haber demişken bi yazalım.. gerçi yazıldı mı bilmiom ama olsun fazla konser bilgisi göz çıkarmaz...

13 Kasım 2004
İstanbul Roxy Konseri

14 Ekim 2004
İstanbul Bronx Konseri

13 Ekim 2004
Eskişehir Rağbet Bar Konseri

7 Ekim 2004
Yeni Melek Konseri: Direc-t, Mor ve Ötesi

bide...
Klipler Power Turk, Dream TV, Viva, Galaxy, Number 1 TV de dönüyor...

Geri