Direc-t

Dirc-t umarım en yakın zamanda ankaraya gelir!hasret-rus kozmonotları-senle veya sensiz favorilerim.Albüm çok güzel!Çok beğendim.Dinlerken hiç atladığım bir şarkı yok.hepsini çok severek beğenerek dinliyorum.

İlk klip çektikleri şarkıyı beğenmedim...
İkinci klip şarkılarının adı "Rus Kozmonotu" sanırım, değişik bir şarkı fena değil...Ugly Kid Joe havası var yoğun olarak..En azından ben öle hissettim...
Albümü dinlemedim ama umarım daha güzel şarkıları vardır çünkü çok vurucu şarkılar değil bu ikisi de...
Grupla ilgili kafama takılan bir nokta var o da imajları...Acayip derecede Kurban' a benziyor..Bu da çok itici...Sanırım şirketlerinden kaynaklı bir durum ama acilen değiştirmeleri gerekiyor bence...Sevgiler saygılar...

rhapsody demiş ki:
Ugly Kid Joe havası var yoğun olarak..
Grupla ilgili kafama takılan bir nokta var o da imajları...Acayip derecede Kurban' a benziyor..Bu da çok itici...Sanırım şirketlerinden kaynaklı bir durum ama acilen değiştirmeleri gerekiyor bence...Sevgiler saygılar...
öncelikle ilk olarak ugly kid joe havası var sonrada kurban havası demişsin sevgili kardeşim. ama bence bi karar ver. direc-t nin tarzı grunge ve ya alternetif dediğimiz tür. ama kurban punk-rock havasında.. ben ikisininde iyi ve sadık dinleyicisiyim ve arada dağlar görüyorum. siz nasıl hala benzetiyosunuz ben onu anlamıyorum... ayrıca eleştirilerini de düzeyli buldum. sevgiler...saygılar.... gözlerinden öptüm...

Kurban'a benziyor derken görünüşten bahsediyorum müzikten değil. (Eğer dikkatli okursan grubun imajından bahsettiğimi anlarsın...Renkli kafalı kısa saçlı baterist, vokal eleman falan... )
Klibi izlerken sesi kapatsan Kurban zannetme ihtimalin çok yüksek..Ve bence bu yeni adını duyurmaya başlayan bir grup için handikaptır.

Ha müzikalite olarak soruyorsan tarzlarının farklı olduğu kesin ve ayrıca Kurban çok daha sağlam ve enstruman hakimiyeti ve tekniği yüksek müzisyenlerden kurulu özellikle "cover" larda daha da belli oluyor bu...Tabi Direc-t'in iki sadece iki şarkısını dinleyerek bu kanıya vardım ama dediğim gibi umarım beni yalancı çıkaracak daha güzel şarkıları vardır...

madem görünüş pek o zaman.

1. direc-t 3 kişi kurban 4 kişidir (hadiiii atıyosun ;) )
2. bateristin renkli saçları mı? böö, bi burağın öyle bi tek...
3. bak bende en başka böyle düşünüyodum ama artık düşünmüyorum.... bilge-deniz ikisi benziyor biraz olabilir...

neyse; aman çok da önemli değil zaten.... önerim bi direc-t kasedi edinmen:)

Sevgili Giggle, bu tartışmayı anlamsız bir iddiaya dönüştürmek yapmak istediğim en son şey ama Kurban da ilk kurulduğunda 3 kişiydi...Öbür gitarist eleman son zamanlarda gruba eklendi..Aman neyse ne hakkaten çok da mühim değil... :LOL:

baran direct iyidir bak cd sini buralara kadar getirdim arada dinliyorum, tarz marz anlamam ben ama cogu sarkilari guzel...

sevgiler..

ben hala seve seve dinliyorum ama daha önce de konusu geçmişti ama sen varsın'dan sıkıldım.......
onun dışında hala hasreti,niye gittini,dur sakın konuşmayı,wooden love'ı,senle veya sensizi çook seviyorumm:p

fulya_m_o_r demiş ki:
ben hala seve seve dinliyorum ama daha önce de konusu geçmişti ama sen varsın'dan sıkıldım.......
onun dışında hala hasreti,niye gittini,dur sakın konuşmayı,wooden love'ı,senle veya sensizi çook seviyorumm:p

artık niye gittin,uğrunda yandım ve wooden love dışındakileri dinlemiyorum.

dun sarhos halde uyumaya calisip hasreti dinlerken, "gelsin bilge valla evlenirim" demisim.. hay allah. :)

-cevremdeki herkes gibi ben de cok seviyorum. daha cok basarilar.

Geri