Direc-t

zaten burda yazı yazanların çoğu albümü vardır...

rockerlar bilinçli insanlardır; orijinal alırlar...

herhalde o arkadaşımız ama sen varsın ı kasetinde çok beğendiği ve bilgisayarına yüklemek istedi (demi delirrrtemeyin)

Bilgeyi MFÖ konserinde bağırdığını hatırlıorum.. Kasetleri ozaman çıkmamıştı. Sonraları Blue jean CNNTurk te falan gördüm... Hemen gittim aldım albümü. İyiydi.. Hatta evimde çok çalınanlar listesinde 2. sıraya kadar yükseldi :) (1.kurban)

Tam Gaz devam. 2. albüm ile tam bi patlama olacağını sanıyorum.

Kurban'ın çocuğu Direc-T ...
Direc-T dende Kurbana bi torun yapmalarını beklioruz...
(amatöre destek :) )

bence yanlış bi benzetme!kurbanın çocuğu demek biras tuhafıma gitti!yani beğenmedim bu söylemi!
bu arada şu rağbetin iptal olayına çok sevindim!hayal kahvesi bence çok doğru bi seçim.
aralıkta görüşmek üsere.....

ben albumde bu kadar beğenilecek hiç bir şey bulamadım doğrusu. beni etkileyebilecek orjinal bir şeyler bulamadım direc_t'te.. aksine copy-paste gibi tüm sarkılar. vokal konusuna gelince, benzerine az rastlanır bi vokal ama sadece değisik olması başarılı olduğunu göstermiyo tabi, bana itici geldi açıkçası. bunlar benim görüşlerim sadece, grubu kötülemek istemem kesinlikle.

halfling demiş ki:
ben albumde bu kadar beğenilecek hiç bir şey bulamadım doğrusu. beni etkileyebilecek orjinal bir şeyler bulamadım direc_t'te.. aksine copy-paste gibi tüm sarkılar. vokal konusuna gelince, benzerine az rastlanır bi vokal ama sadece değisik olması başarılı olduğunu göstermiyo tabi, bana itici geldi açıkçası. bunlar benim görüşlerim sadece, grubu kötülemek istemem kesinlikle.

keske herkes böyle elestiri yapabilse

fazla dinlemeye gelmeyen bir çalışma olmuş,belli bir süreden sonra oldukçu sıkıcı bir kayıt haline dönüşüyor.
vokal tekniği ve ses tonu oldukça ilginç fakat kendini dinletir bir ses tonu değil.
yine de sevenlere saygım sonsuz.

way bea böyle seviyeli yorumların yapılması ne güzel gözlerim yaşardı valla :)
17 kasım istabul roxy deler
15 kasımda da ooofff offf
direc-t,gripin,mor ve ötesi,manga
:(

AnJeLiQ demiş ki:
burda kaset çıkarmamasını hazmedemezdim....

bende başta senin gibiydim ama düşününce adamlar demolarını satarak para biriktirip albüm çıkardı....... müzikal açıdan çok iyi olmasına rağmen başta türkye'ye tam olarak dağılmadı sonra şu albümün üstündeki satış fiyatı yazan aptal yazı ve buna benzer bir sürü b.kluk oldu kim olsa aynısını yapardı bence

dün yeni melekte ilk defa canlı performanslarına şayit oldum
gerçekten iyiydi adamlar işlerini gerçekten severek yapıyolar
bilgenin göbek şovu ve böle elinde renkli bez gibim şeyleri çeviren elemanda çok iyiydi...

evet çok komikti yere cakılması. ben en ondeydim elindeki muzu atsana dedim, sonra dedi ama unuttu sanırım :)

playlist aldım ama olsun. ehehe

çok iyiydiler dün gece coştuk sayelerinde saolsunlar.bilge nin yere çakılışı çok kötüydü ya ufacık adamı tutamadılar yani.bizim tarafa atlasaydı keşke neyse süperlerdi süpeeeeer.

...

Sizin Bilge ingilizce şarkısını söylerken bir ara güldü hatırlarsınız belki,bana bakıyordu bende şu an hatırlayamadığım bir kaç yüz mimiği yaptım,çünkü öyle bir söz periodu koymuşki oraya bir tek kendisi anladı sağolsun,kendi bile güldü sonra neyse,önce sözleri 1-2 saniye kesip yere baktı sonra bana bir daha bakınca koptu lol,ayriyetten stage dive yaparken benim tam üzerime atladı terliydi kaydı fakat hemen kollarından tutup onu kaldırdım ama biraz hızını kesmeyi başardım yoksa şimdi suratı yer şekline olurdu emin olun :LOL: ,ama ayak kısmını hatunlar kaldıramadı,ben elemanı kaldırıp ayağa dikince hatun tayfası oğlanı yok etti zaten...
Yeni liseye başlayan hatun tayfasının;"Benim babam senin babanı döver,yaaa ittirmesenize laaann" şeklindeki muhabbetleri yüzünden katil olmadan neyseki çıkmayı başardım,erkeklere karşı bir garezinizmi var?...
Çok sempatik biri,müziklerini dinlemem fakat o geceki en "+" havayı onlar sağladı...
O da kendi çapında bir Mustaine,kendine has bir ezgisi ve sempatisi var...

Konser çok iyiydi ben Bilge'yi tuttular sanıyodum meğer yere çakılmış zavallım :p insan tutar minicik zaten....
Bilge'nin kıyafetine bittim ama!! çok güzeldi...
ve tabi sahne hakimiyetini de es geçmemek lazım.... ;)
Burak'ın bi ara bassa geçmesi de çok hoştu :p

Geri