Direc-t

ya beğenmiyebilirsin tabiki...... ama bi de şu yanından bak o sesler bir insandan nası çıkar!!!!!?????? :D ciddi çok merak ediyorum bunu..... :p
yani beceri gerektiriyo....... ;)

bahsedilen grubu daha önce hiç dinlemedim ama anlaşılan nirvana'nın tarzına çok benziyor yaptıkları müzik... ben şimdiye kadar hiç nirvana'yı sevmedim ve seveceğimide zannetmiyorum bana göre nirvana armoniden ve melodiden yoksun bir grub hiç bir zaman bana aradığımı veremedi-onlarında umrunda değil tabiki-neyse!ben kendi fikrimi söyledim.nirvana hayranları beni hoş görsün...

hey milet directin çarşamba günü saat 14.00-16:00 arasında eskişehir turuncu cafede imza günü var aynı gün saat 19.00 dada konserleri var giriş+2içki öğrenci 7.5 millyon alt gruplarıda piiz

selam arkadaşlar
olimpos bu mevsimde gidilmesi gereken bir yer oldu çok turistik olduğu için..ama süperdi..kadirin yeri...doğa...deniz..
her neyse yağmur yüzünden 15 kasıma alındı melek konseri..14 ekim bronx konserimiz...
çok sevgiler hepinize...

giggle demiş ki:
eueeeeee çok güzel-komik bişey oldu ....
arabada gidiyorduk bir den annem bana dönüp şok olacağım şu soruyu sordu: "ya müge hani bi şarkı var ya adam sürekli Dün gece televizyondaki kadını sana benzettim diyor ay kim söylüyor onu, çok hoşuma gitti de..." ben aynen dumur olmuş bi şekilde açıklama yaptım... sonra bana kasetin yanımda ise takmasını istedi.. taktım faln.. annem de maşşallah ne kadar güzel ezberlemiş şarkıları, beraberce söyledi.... ben tabi mutlu oldum ama bi sorun var... kasetimi aldı ve vermiyor.. mutfaktaki radyoya yapıştı direc-t (bulaşık yıkarken iii oluyormuş)... pehh napcam şimdi? anneye bak be.. yakında gelir buraya; bilge oğlum çok güzel sesin var fln derse ben artık şaşırmıycam... nası ama?? siz-siz olun annenize direc-t dinletmeyin...

:LOL: :LOL: ne güzel kafa dengi kadın

Geri