Direc-t

mordiken demiş ki:
haftasonu hürriyet te direc-t ile ilgili yarım sayfa yazı vardı.bilge nin hareketlerinden yakınmış,sürekli bağırdığını yazmış,gürültüden yorulmuş bilmem ne.ona göre grubun en iyi adamı özgür müş ama davul bile bağırıyomuş.yazara ve yorumuna hiç katılmadım.
bence direc-t süper ve bu eleştirileri de hiç haketmiyo.

o yazardan nefret ediyorum.. o karıdan nefret ediyorum.. O gitsin Laila da kıçını yaya yaya minderlerde, aptal aptal sırıtarak ne kadar eğlendiğini yazsın..
O konserde millet içinden geldiğince eğlendi, Direct de öyle.. O salak Club müzikle koca kıçını sallayarak daha mutlu olduğunu sanıyo..
Ya harbiden millet ya.. niye insanlar Rock müziği köreltmeye çalışıyo.. eskiden Rap sindirilmişti Irkçı düşüncelerle sonunda o birikimle yanardağ gibi patladı.. Rock da Hiç bitmeyecek.. buna izin vermiycez...
Rock N Roll Forever...!! :twisted:

yaptığı büyük terbiyesizlik
resmen adamların emeğini ayaklar altına almış yaa neymiş "sadece bağırıyorlar"mış
zamanda biride Cem Yılmaz için "herkesin bildiği şeyleri söylüyor" demişti...
Cem yılmaz da "kim benim söylediklerimi söyleyipte 750 milyar vergi veriyor" demişti...
bunun gibilerinin yaptığı cidden mesleğe ve emeğe saygısızlık...:(

ya ben anlamıyorum...
madem siz bu adamarı sevmiyorsunuz...
dinlediğiniz müzik türüne uymuyo...
eleştri yapmanıza bile gerek yok...
hele hakaret etmenize hiç HAKKINIZ yok!!
deliricem yaa..
nereye gitsem herkes ıyy diyo...
biz sizin sevdiğiniz gruplara laf ediyomuyuz...
bu tür düşünenler mümkünse aklını başına toplasın...
kusura bakmayın belki sert bi yazı oldu ama ben dayanamıyorum artık yaa...
(geçenlerde okulda bi kız direc-t arabesk bozması bi grupmu diye sorduda saçını başını yoluyodum:)

hasretin klibinin son kısmı kaldı çekilecek...
17 aralık kemancı konseri...
yeni albüm provalarına girdi grup...

direc-t deişik bi enerjisi war

bole hanı ilk dinledıgınde sevmessınde dınledıkce seversın bence oyle bi grup

ilk cıktıgında begenmedım ama dınledıkce Ahh ahhh

işte muzık piyasası için ii işler yapılıo turkıyedede arada

Denız Yılmaz saolsun ;)

Bu arada Blue jean'in bu sayısında Kalite Kontrol bölümünde 15 kasım yeni melek konserinin yorumu var(manga/direc-t/gripin/mor ve ötesi) ve aynen şöyle başlıyo "Bayramın 2.
günü şiddetli bastıran yağmurda evden çıkmak cesaret istiyordu, ama bizde cesaret de vardı yağmurluk da. Bu konseri Manga'yı merak ederek GRİPİN VE DİREC-T'İ SEVMEYEREK Mor ve ötesi'nin ise fanı olarak gittik" ya ne hakla böyle bi şeyi yazabilirler!!!! çok sinirimi bozdular!!!

ama o yazının gerısınıde okusaydın keşke

direc-t için super sahne performance fln dedıler

ve adam begendıgını soyledı canlı dınledıkten sora

gripin içinde ii bişiler yazmıstı yanlıs hatırlamıosam

Geri