Direc-t

Deli Gömleği oldukça iyi bence keşke albüm çıkarsalar.. Bilge bu konuda bir bilgin var mı ne zaman albüm gelecek? Daha doğrusu gelecek mi? onların sitesinden indirdim senin "bir milyon baloncuk" söylediğin kısacık şeyi, çevirip çevirip dinledim sonra :) 8) İhtiyaç Molası'nı fazla sevmedim ama "sus" güzel bir parça bence albümdeki en iyi parçalardan biri. Son soru Ankara'ya ne zaman geleceksiniz?

tekrarı izledim az önce ve klibide izledim sonunda ii olmuş yaa. valla ole demiş ordada ilahiii bilge! deli gömleği iyidir. animada öle. ihtiyaç molası bi ay şarkısını çok sevdim bide gülümsenin sözsüz kısımları keman falan gıyıgıy da gıygıy pek hoş.

ben mi tanlış görüyorum,yoksa bu sayfa direc-t'e ait değil mi?
sizi müziğinizi seven bir insanım!ilk defa trt ekranında izlemiştim sizi(herhalde 5 yıl kadar oldu)o programda 'niye gittin?'i çalmıştınız,çok beğendiğimi hatırlıyorum(küçüktüm o zaman)müziğinizin çok farklı olduğunu ama türkiye'de bunu kimin dinleyeceğini düşünmüştüm.bugün albümün çıkışından epey zaman sonra görüyorum ki bu memleket de sizi dinleyecek çok insan varmış!yurtdışı fest'lerde oldukça fazla boy gösterdiniz.bu hem sizin için hem de türkrock müziği için gözardı edilemeyecek bir şey.keep walkin' direc-t

Arkadaşlar burada kendi aranızda sohbetler ve konser buluşması planları yapmayınız... Başlık bu tarz mesajlarla sık sık bölünmüş (hatta 4 sayfa bu tarz mesajı ard arda gördüğüm kısımlar oldu)..

Belli üyeler bu tarz kendi iç sohbetlerini kurban başlığında da yapmaktalardı... Bu üyeler lütfen özel mesaj veya kişisel IM 'leri ile bu tarz sohbetlerini sürdürsünler....

Ayrıca kullandığınız dil olan Türkçe'yi kendi kendinize sabote etmeyin... Bozuk türkçe içeren mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinmektedir...

deniz'in şarkısı olmasının bir önemi yok ki benim için,önemli olan şarkının güzelliği ve albümün en iyi parçası hasret bana göre.

yener demiş ki:
deniz'in şarkısı olmasının bir önemi yok ki benim için,önemli olan şarkının güzelliği ve albümün en iyi parçası hasret bana göre.
şimdi şöyle bi olay var... mesela ama bi grup başkasının şarkısı ile çıkınca kendi başarısı ile görülmüş gibi olmuyor... ki biras da öyle... bence dur sakın konuşma iyi bi tercihti... ama niye gittin i tercih ederdim o ayrı...

bide şu var: hasret Te müzik bilgenin... ;)

Geri