Enterprise (Heavy-Thrash) Ankara

Çook Lö şarkılar bunlar.

Yarın çoşturucaz işallah.Görün bakalım sahne Show'unu hade bakalım.

İyi geldim hoş geldim EnterPrise dan her yönden mutluyum iyi grup!2 vokalle deli olacak gibime geliyor.Bugün olduğu gibi yine scream lerle çadırı yıtrmayız işallah levent.

Hehe PAAAİN!!

:D,bugün olanlardan sonra bir daha ÇADIR'da sanat yapmamaya karar verdik grupça,bize verilen zamanın yarısını kullandırıp sahneden indirdiler ve cümle alem boykot etti,hakkımız kimde kaldıysa haram olsun,çadırlarıda onların olsun,iftar çadırı açalarda hayır etseler para sömürene kadar bizim gibi amatör gruplardan...

Arkadaslar Tansiyon adaına olanlardan üzgünüm ben orada emir kuluydum sahibi arkadan söyle zamanları doldu dedi bende mecburiyetten öyle bişey yapdım ama belliydi en iyilerden biride sizdiniz.Sonuna kadar başarılar size

soloist demiş ki:
:D,bugün olanlardan sonra bir daha ÇADIR'da sanat yapmamaya karar verdik grupça,bize verilen zamanın yarısını kullandırıp sahneden indirdiler ve cümle alem boykot etti,hakkımız kimde kaldıysa haram olsun,çadırlarıda onların olsun,iftar çadırı açalarda hayır etseler para sömürene kadar bizim gibi amatör gruplardan...

aynı olay geçen senede yaşandı bütün gruplara 3 parça çaldırmışlar dı çok iyi hatırlıorum yarım yamalak bi tone master azarlar gibi hadi sahneye gelin hadi sahneden inin gibi bişeyler söylüodu ayıp be kardeşim insanlar emek harcamış madem 3 parça çaldırcakdın az grup çıkar ama biras daha çok çalsınlar geçen seneyle aynı olayın yaşanması gerçekten ayıp birşey amatör grupların böyle kullanılıp atılması hoş olmuyor o yüzden ben her organisazyonda bulunmama taraftarıyım özellikle geçen sene anatoliada sahne aldıkdan sonra

Anatolia'da asla bir daha,zihin olarak belli bir seviyeye ulaşamamış insanlarla karşılaştım...
Kapıdan giriyorum,50 küsür bilet sattırmışız ve dışardan aldığım küçük 1 şaşal suya el koydular ve "içeriden alacaksın,ver onu bize" deyip bir köşeye fırlatıp attılar,su deposunu andırıyordu o köşede...
ALLAH kimseyi para ile imtihan edip bu hallere düşürmesin...

işte mutluluk tablosu budur bütün gün anatoliada yaşanan bütün rezaletler dışında belkide en güzel an buydu hepimiz sahnede bir ağızdan söleyip kafa salladık tek akılda kalıcı nokta buydu eminim (bu arada bende baştan üçüncü kişiyim :D )

Denyo seni kendini belli etmese olmaz :D,hayır orda yoktun işte yalan atıon aq :D...
Senlik bişey yok takma sen,sadece kızgın olduğumuz nokta oradaki garip insanların bizim kalitemizi düşürmesi...
Ama bunlarda birer eğitimdir bizim için,en acısı deneyerek öğrenmekmiş ya,o hesap...

Sahneden Seyircilere...
Gelen herkese Teşekkürler,bizim için kendini ortaya koyan arkadaşlarımada minnettarım,iyiki varsınız...

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
insallah bize kızmamıssınızdır ben elimden geleni yapdım suyun altında kalmıs baterimi sizler için kurdum ama kızarsanızda canınız saolsun :( eyvallah

Olm senin bi suçun yok tabi kızgınız ama sana deyil.Seni biliyoruz hiç öle üzülmeye gerek yok.ilk sana baktığımda çok iyi elektrik almadım ama sonradan koştuktan sonra dedimki "Bu elemanda iş var çok iyi delikanlı bi tip".

Hiç kafana takma sizi izleyemeden gitmek zorunda kaldık.Dışarda atılan arkdaşlarımız vardı.

Organizasyon iyiydi ama Yöneticilerde iş yoktu.Kaçak'a yanlış duymadıysam fazladan 1 şarkı süre tanımalarına rağmen bize tanımamışlar.Yani söylecek laf yok sizi değil sizin başınızdakileri adam etmek lazım.

Bilet satma işini Grup üyeleri yapmak zorunda değildir.Bu işle Organizasyonun yapıldığı yerin yöneticileri ilgilenir.Bu tür amatörlükleri yaparlarsa bunlar olur.

Bikere amatör grupları ezdikleri belli.Etrafı en çok çoşturan gruplardan biri bizdik ama indirdiler sahneden.Bizde bidaha orda imkanı yok konser vermeyiz.Sağolsunlar.Paraya doyduklarında haber verirsiniz bize.

Bidaha Anatolia ShowLand mi?Asla!Belki yöneticiler ve sahipler değişirse.

Peki ya Dispel Silence neden mekandan atıldı söliyim bilmeyenlere:D sadece 15 ytl için menajerimizi vokal sanmışlar nasıl bir zihniyetse... ve bana orda sadece 15 ytl için o kadar laf söylendi adamın biri davulcumuz mahmutun üstüne yürüdü neymiş efendim o sahneye cıkmanın bedeli 100 biletmiş...peki ya süreleri uzatmasaydık 15 dk saka gibi yaa o kadar calısma o kadar sütdyo boşa mı gitsin harcanan emek bu kadar az ölcülebilcek birşey değil ah be leventim sana cok içim yandı sen herkesle adam gibi konustun ama yaptıklarına bak...

'Enterprise! Enterprise! Enterprise!' diyerekten az bagirmadik yani :) ama olsun iste organizasyonun kotulugu takmayin kafaniza biz zaten biliyoruz painkiller i nasi solediinizi ;) neyse basarilar..

Şu anatoliayaya showland falan demeyin la çadır a.k bildiin çadır içindekilerde mağara adamları az gelişmiş beyinleri anca bize aptal bakıolar illa derdimizi anlatmak için kavga etmek lazım orda milattan öcesinde kalmış zihniyetleriyle çadır yönetmeye çalışıolar orda leventleri indirmeye çalışan adamlarında a.k her kim olursa emir kuluyuz diosun abicim emeğe saygı biraz yaa abi noldu adamlar indi içerdeki en ateşli metal grubuda gitti yok abi çok yanlış olaylar döndü orda hala çok sinirliyim hasta hasta gelmişim daha kaç gün önce geberiodum ateşten bi de 20 dkka dediler onada tamam dedim 15ytl verdim girdim genede sadece 10 dkka seyrettim adamları he bide dispel silence var onlarda 20dkka çıkmışlar sadece 30dkka için 15 ytl verdim haram zıkkım zehir olsun boğazlarına dolansın gerçi dispel silenceıda kovmuşlar o da ayrı bi mevzu zaten bu 2 gruptan başka ii bi grup görmedim evet gerçekten çok güzel anlar yaşadık 3 şarkılıkta olsa levent çok güzel resimledi herkesi sahneden bizde sahneye pek yakışmışız hep beraber kafa sallıok çok güzel bi görüntüydü ben o fotoda sağdan 1500üncüyüm nese abi konsere gelim dicem ne diim 3 şarkı için ne diebilirim şeref destructionu çok renklendirmiş hail and kill dede abi vokalin ayarlamasını biraz daha ii yaparsanız mükemmel olur bazen ses çok karışıo rahatsız edio ama işte diorum bunun haricinde herşey tam anlamıyla mükemmeldi nese moral bozmasın kimse bu ankarada'n 3 tane geleceği parlak mükemmel grup çıkcak inşallah daha fazla olur ama şimdilik görebildiğim Dispel Silence Enterprise Ground Zero aaa bide kasatura a.k unuttuk adamları onlarda inşallah 18 yaş olayını bi atlatsınlar onlarında önü açık çok şükür hadi hayırlı işler :!:

wall bana sölicek pek bisey kalmamıs herkes yeteri kadar söwmüs neyse simdi bide ben söwmiyim burda nası olsa bizim tayfa nasıl söwdügümü bilir enterprise ın her zaman yanındayım sadece o boktan cadırı diil gerekirse ankarayı bile inletmeye hazırım hepinizi sewiyorum ayrıca ugruna yumruk yedigim tek grup. Ayrıca sunu da belirtiyim SANIRIM GROUND ZERO İCİN BENDEN BU KADAR KÜTAHYA YI TUTTURDUM EK KONTENJANDAN SACLARIMIN GİTTİGİNE DİİL GRUPTAN AYRILMAK ZORUNDA OLMAK BANA COK KOYDU SACLARIMI NASI OLSA UZATICAM ORDA 2 KONSERDE OLSA SİZLERLE DEATH CALMAK SÜPERDİ EYWALLAH KARDESLER

herkes enterprise i bilio orda bi tarafımızı yırttık gene de bişey olmadı kovmaktan beter ettiler ama gene de yılmadık yılmıcaz:D ENTERPRİSEE yeaH!!!

Buraya yazan herkesi,orada bizi izleyen ve bizim için bağıran herkesi evimde ağırlama imkânım olsa inanın yapardım...

Geri