Enterprise (Heavy-Thrash) Ankara

Harbi döktürmüşünüz yine baya bi kitleyede ulaşmışsınız sanırm :) .. duyduk aldık haberleri ;) İlerde tekrar yakın mekanlarda görmek üzere :) Görüşüz başarılar..

Re: re

SLAYERKAN demiş ki:
cok pis proveke ederim aq adam paramı vermedi acayip sinirliyim nese umarım bi daha bole seylerle karsılasmassınız her zaman arkanızdayım enterprise!! canınızı yirim koylu adamım o anatoliamıdır nedir orayı basacam o gozluklu dallama warya onun ... THRASH TİLL DEATH diip yorumu bitirom.. bide 10 dakka için 15 ytl werilmez aq...

demmmmmmmmmmli
hll beyler
ızleyemedık bılıosunuz nedenını affedın
keske bız de sahneye fırlayanlar arasında yerımızı alabılseydık....
cok looo bı konsermıs ama fotodan bellı
gawatarlar sızıııııııı

Böle fotoları videoları olup da vermiyenler var bi de kendilerini dost zannedioruz ya ve ben bu adamla 24 saat görüştüğüm yetmiomuş gibi bide şimdi aynı okuldayız ya ALLAH çok büyük şükür inşallah bak gene anatolia geldi aklıma ALLAHIM sen bu çadırda eziyet çekenlerin bize yapılan haksızlıkları gördün sen ahirette bunlara ne ceza vereceğini bilirsin

Sniff the Metal!..
Sayın Onursal Bey bu soru size efem =),ben O'na danışıp hemen buraya haber vereceğim nasipse...
Repertuarda yeni:
Fear of the Dark
Prowler
Trooper
Metal Militia
Last December var...
Daha Metallica'lar ve Iced Earth'ler gelecek inşALLAH...

Enterprise çooook yakında!!! Dinleyen dinlemeye herkes dinler artık :) Okuduğum duyduğum kadarıyla repertuarda boya bi yenilikler var :) 14 ekim olabilir 21 ekim olabilir 2 maksimum 3 güne kesinleşir... Burdan haberdâr ederiz arkadaşlar ve sayın grup elemanları :D

soloist demiş ki:
Sniff the Metal!..
Sayın Onursal Bey bu soru size efem =),ben O'na danışıp hemen buraya haber vereceğim nasipse...
Repertuarda yeni:
Fear of the Dark
Prowler
Trooper
Metal Militia
Last December var...
Daha Metallica'lar ve Iced Earth'ler gelecek inşALLAH...
Last december hea en sonunda bazıları benim sözümü dinlemeye başladı fear of the dark yerinede o da baymaya başladı metallicalar gibi iron maiden ın gene mükemmel bi şarkısı var running free die o da harikadır

Geri