Counter Strike - Global Offensive Forum Grubu

Buyur gel abi ama silver 2-4 arası bir düzeydeyiz biz, linklerimizi verdik ilk sayfalarda eklesin herkes :)
Ekstra bir bilgi olarak 'nickim şu aratın ekleyin' yazmayın arkadaşlar, ya linkinizi paylaşın ya hali hazırda paylaşılanları ekleyin bir zahmet :) Zaten bir çoğu aramada çıkmayan nickini yazıyor en sağlıklısı budur.

Mr Scary (Counter nicki burdaki adını bilmiyorum ) İle seviyelice konustuk , Anlastık
Ancak söylenenlere göre ben başıma buyruk takımdan ayrı oynuyormusum . Yaklasık 15dakika konustuk heralde scary bilmiyorum ama senle konustugum süreye rağmen .
Bu tabloyu cıkarttıysam lütfen kimse bana takımdan ayrısın demesin . Sizlere tekrar iyi oyunlar dilerim .

Dosyalar

• scary.jpg
    scary.jpg
    208.5 KB · Gösterim: 189
Yine sinirlerimi zıplattılar hileciler, maçın başından beri şüpheliydim. Şu hile işine bi çözüm bulsun Valve yeter da.
@DeathDrain bariz belli mi ediyordu yoksa ara sıra mı, geçen ben de izliyordum adam ben wall'um diye bağırıyordu.

Belli olmuyor, genelde akşamları giriyoruz. Takımı 5'lesek şahane olur. Esasında eş dost toplayınca 10'a yakın adam var ama bazen de kimse oynamıyor. O yüzden ne kadar çok sayı o kadar 'her daim adam bulabilme' :)

Geri