Durak (Alternative Metal) - Ankara

simdilik konser falan olmayacak bir süre playlistte degisiklige gidiyoruz yeni bestelerle ugrasiyoruz hatta yeni bir demo kaydi dusunuyoruz bekleyin :)

iyi iyi hayirli olsun, erenin numarasi degismis galiba, eren yada herhangi biri bana ozel mesajdan numarasini yolliyabilirmi acaba? konserlerde gorusmek uzere! Eren senlede konusamadik, pokerhead kayitlarindaki davullar sahane olmus, ellerine saglik... rock'n coke ta gorusucez yanilmiorsam! Kendinize iyi bakin...

sagol yunuscum guzel oldu kayitlar gercekten...
Muhtemelen okullar acilmadan onceki hafta sonu konser olcak arkadaslar...bu arada yerim ben o solisti.

arkadaslar okullar acilmadn onceki cts sanirim..
Replik rock bar da konser olcak cok daha guzel bi mekan cok daha guzel bir ses sistemi cok guzel bir konser kadrosu aciklayacagim hadi optum

okul almadan önceki cts yani 10unda yani bu cts yapilcak konser bi hafta sonrasna yani 17 sine yani bi sonraki cts ine ertelenmistir arkadaslar:) cidden sabrszlanioruz ve çok güzel olacak bizle beraber sahne alacak gruplarn hepsi sewdiimiz gruplar olacak tekrar ve tekrar hayrlsi diyorum bu arada konser replik rock barda olacak bu sefer...görüsmek üzere....

saol ümitcim:)

HATRLATMA:
17 Eylül Cumartesi günü yani bu cumartesi Durak olarak Ruj ve The Next Highway ile beraber Replik Bar(Farabi sokak Manhattan'in yani)'da sahne alacagiz...

herkesi uzun aradan sonra büyük heyecan+keyifle çikacagimz konsere bekliyoruz
görüsmek üzere....

Geri