Durak (Alternative Metal) - Ankara

tebrikler olm çok iyiydi yine..uzun bi aradan sora sizle birlikte çıkmak ayrı bi hoştu..
olm baran(büyük) 2 parçamızı çekmemişsin ama beni ayrıca çektiğin için sağol heheh:)

ses çkariim o zman:D çalsiyoruz arkadaslar güzelesip degiseceiz ve 3 hafta sonra bir biziz konseri var gibi gözükmuyo deil;)
replikte o kadar da güzel bi performans sergilediimzi düsünmesem de biz çok eglendik o gün umarim eglendirebilmisizdir de...
simdiden sölemis de bulundum ne güzel 3 hafta sonra yani ekim sonu oluyo olsa gerek (takvime bakmaya üsendim) bizizde eskisi gibi kim var kim yok herkesi görmek beraber cosup afedersiniz haywanlar gibi yine beraberce tepinmek isteriz
o zamana kadar bekleyin ve kendinize ii bakn:)

sonunda beraber çalıyoruz canlarım bnm :D walla çok bi happy im bu konuda..

durak-lipstick-tnh-idea cumartesi günü bizizdeyiz.. herkesi bekleriz :kicsalla

oley:D
arkadaslar 22 ekim cumartesi yani önmüzdeki cumartesi lipstick,the next highway ve ideayla beraber biziz deyiz herkesi bekliyoruz saygilar sevgiler
lipstick e öpücükler...

rockalive44.jpg

biraz ukala bir tavir olacak ama konser nasil olurmus gosterecegiz acik konusuyorum buyuk konusuyorum herkes rockstar oldu ankarada anlamadim gitti 5 yildir durak var ben 1 kere boyle bir tavir sergilemedim 3 aylik grup geliyor ahkam kesiyor.Gorusmek uzere.

arkadaşlar süperdiniz özellikle back to schoola bittim bu arad gitarın tonu manyak güzel soundcheckte süperdi basçıya ve tonunada bittim bu arada vokal sesini çok zorluyo onun dışında çok güzeldi batsın bu dünya değişik bi fikir olmuş tebrik ediyorum...
Haftayada bizim konserimiz var bizizde... beklerim 29 ekim ctesi osiris olarak :D başarılar ne diim

Yine bir Durak klasiği,yine beni benden alan performans,sahneye her baktığımda gördügüm profesyonellik bravo canlarım bravo..
nott:miraç gitarın olıyım 8)

arkadaslar hepiniz çok saolun güzel yorumlarnz için eglenceli bi konserdi die düsünüyorum fazla kurcalamaya gerek yok heralde
zorknemesis çok saol olumlu elestirin için sesmi çok fazla zorladiimi dsünmüorm ama yine de dkkat ederm saol..
ececim bizi bu kdar fazla sewen senden baska 2. bi insan daha bulmak baya zor olduu içn sana da tesekkürler:)
cansuya ilettiine sewndm duygucum çok saol selam söle ona...
herkesi de tek tek sayamicam ama ümitcim sizde patladii içn de tkrar üzgn oldumu belrtrm..
herkse çok tesekkürler bi dahaki konserimize isler düzgün giderse 2 yeni bestemiz hazr olacak arkadaslar umarm begenirsnz...
saygilar size grüsmek üzere:)

Geri