Radical Noise

BEN TÜRKÇE SÖZLÜ HARDCORE İZTİYORUM...ama havadan,sudan,kızlardan bahseden deyil...:

bu ülkede güneş doğarken batar
biri gülerken bir diyeri ağlar

2 temmuz 39 sivas katliamı aklımda
bu kadar kolay mı kıymak cana

radical noise dağıldı hatta epey bi oldu sadece son bi konser yapmadan daıldık tribinde geçen yıl bi konser yaptılar..
en son possible mood disorder adlı bi grupları vardı (pmd) saygılar sevgiler..

benim bildiğim grup dağılmadı sadece elemanlardan biri almanya'da ve Türkiyeye döncek daha sonra grup devam edicek ama kesin öğrenince haber veririm...

RN ikinci kez dağıldı ne yazık ki! İlk dağılışlarının ardından geçen yıl toplanmışlar sırasıyla İstanbul(Kemancı), Ankara(Saklıkent) ve Bursa(RockŞenliği-Kültürpark) 'da çalmışlardı. RTN'03 Festivali'nde de sahne alarak 'artık dağılmazlar herhalde' dedirtmişlerdi ama olmadı... Ersin ve Kerem PMD'den ayrıldılar. RN'den Ersin ve ismini hep unuttuğum bir elemanları Joke For A While adlı grupta çalmakta şu an.

bence bu grup yeni bir isim altinda türkiye'de (benim bildigim kadariyla) bir ilk ile geri dönecek :)

buarada gereksiz bilgilerden bir adet daha: baterist almanya'nin bochum sehirinde yasamktadir...

sağlam gruptu
bi röportajda okumuştum
Rapor2'yle yaptığınız "çiz" çok tutuldu böyle şeyler yapmaya devam edecek misiniz gibi bişey sormuşlardı adamalar tarzımız değil diye kestirip atmıştı

Geri