Radical Noise

kardeşim imzanada yazmışsın uyan artık diye bence çok çabuk uyan....... nediyon sen beee biz kıçımızı yırtıyoz burda grup dağıldı diye sen buraya girip yeni albüm nezaman çıkar diyosun..... töbe töbe....... bi üstlerde yazılanları okusana.....

güven&erkin&erkal hep çalıyo onları..... grup dağıldı gitti... hatta bi ara tek bi konserlik toplancakları söylenmişti ondan sonra iptal olmuş buda... kıscası vede neyazıkki grup dağıldı.......

Gençliklerini bildiğim Radical Noise ilk albümünü Ask It Why la çıkardığı Sevdasız Hayatı'da kesinlikle dinlemeniz dilerim.
Make A Wish ve Plan B'Yİ hala dinlerim.
Grubun toparlanması artık zor

TUMKAN demiş ki:
Gençliklerini bildiğim Radical Noise ilk albümünü Ask It Why la çıkardığı Sevdasız Hayatı'da kesinlikle dinlemeniz dilerim.
Make A Wish ve Plan B'Yİ hala dinlerim.
Grubun toparlanması artık zor
bencede sevdasız hayatı mutlak dinleyin.....

baterist emre almanyada gelemıyor okuyormuymus neymıs oyle bir seyler olması lazım en son ıkı sene once ankarada zoo fast'e cıktılar bır dahada bır araya gelemedıler.tahmınım bır daha bır araya gelemezler ınsallah toplanırlarda bır konserlerını daha ızlerım.

tek kelimeyle harika..
bende make a wish ve plan b mevcut ...
dınlerken baya keyıf aldığım bir albumdu yıllar once :)
ama yıne de ara sıra dınlerken aynı hıslerı uyandırmıyo değil..
Bazen...

Make a whish :Bir dilek tut onların dinlediğim tek albümüdür mükemmeller fakat hayalet gibiler ne bir haberleri çıkıyor ne bir sansasyon konser durumunu ise hiç sormayın konserlerinden haberi olan varsa beni haberdar etsin teşekkürler

Tecnoss demiş ki:
Make a whish :Bir dilek tut onların dinlediğim tek albümüdür mükemmeller fakat hayalet gibiler ne bir haberleri çıkıyor ne bir sansasyon konser durumunu ise hiç sormayın konserlerinden haberi olan varsa beni haberdar etsin teşekkürler
kardeş dilimde tüy bitti dağıldılarrrrrrrr...........

Dağıldı diyenler haklılar... Pedro Loco ile yaklaşık 1 ay önce icqda konuşmuştum sırf Radical ne oldu diye sormak için... Kendisi aynen şunu yazdı bana:

14.10.2004, 23.15 pedroloco grup 5 yil once dagildi gecte olsa haber verim

Sanırım sorulara cevap olmuştur...

:cry:

Geri