Radical Noise

+1000........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

sanmam elemanların hepsi ayrı ayrı diyarlarda...
bide vokal keremin başka bi grubu varmış galba alamanyalardamı nee...
yanılıyor olabilirim...

the suspect şarkının çıkış tarihinden banane-ben bu grubun büyük bi fanı değilim-parçalarını ilk çıktığı andan itibaren dinliycem diye bi kuralda yok isterse 20 yıl sonra dinliyim.dinlediğim zaman sevmişsem o parçayı sevdim derim..tarih önemli değil-ha grubun ismini yeni duymuşta olabilirim anormal bişey değil bu

p.s: bu grubun eskilerden olduğunu ve çiz adlı parçanın çıkış tarihinin eski olduğunu biliyodum ayrıca!!

Hani olurya bazen kaçarsın herşeyden....Hani olurya bazen şarkı biter aniden...Gelmez radıcalnoıse gibisi...Tekrar bieleşmeleri dileğiyle umudumuzu yitirmeyelim...

ROCK THE NATIONS 2003'ten iki güzel RADICAL NOISE fotosu, hey gidi günler hey!!!

radicalnoiselive01.jpg

radicalnoiselive02.jpg

zor..valla şu plan-b ne güzel albümdü..Angry son,bazen,sweet revenge...Radical noise artık nostalji yapcaz..Ama ben Metaroth tavsiye ederim..Radical Noise tınıları hissettiriyor bana az da olsa...

Geri