LayLayLom Müzik

fenderden gelen cevabı aynen buraya yazıyorum arkadaşlar:

Dear Jackson Customers,

Thank you for the e-mails you have sent regarding our Jackson distributor in Turkey, Lay Lay Lom. Please be assured that we are in the process of fully investigating this matter. Please send all future correspondence to me at this address.

Kind Regards,

Darren Antram,

Sales Administrator,

Fender Musical Instruments Europe Ltd.

Tel: +44 (0) 1342 331703

Fax: +44 (0) 1342 331746

E-mail: [email protected]

yukarıdaki yazıda olayla ilgilendiklerini belirtip şikayetlerin devamı için son satırdaki e-mail adresini ([email protected]) kullanmamızı istiyorlar.. artık bişeyler yavaştan oturmaya başladı... bundan sonra bu adrese yazarsanız laylaylom, müşteri memnuniyeti sağlamak ve fiyatları indirmek adına daha fazla girişimde bulunur sanırım teşekkürler.

babalar bana da günler sonra tam umudu kesmişken şöyle bir mail geldi...

Dear Jackson Customers,

Thank you for the e-mails you have sent regarding our Jackson distributor in Turkey, Lay Lay Lom. Please be assured that we are in the process of fully investigating this matter. Please send all future correspondence to me at this address.

Kind Regards,

Darren Antram,

Sales Administrator,

Fender Musical Instruments Europe Ltd

ewet konuyu pek dağıtmasak iyi olur.sonucta baslık cıvırsa amactan saparız.arada olur ama cıvıma normaldir.bu arada herkes elinden geldiğince su sb dreams olayından bahsetsin jackson a.hani jackson la aynı fabrikada üretilen gitar markası var ya :D onlar işte.

Arkadaslar farkındaysanız iki gündür filan hicbir mesaj atmadım. Cavit' son bir teklifim var.Madem sir ile konusmaktan vazgectiniz.

Cavit BÜTÜN UÇAK PARANI,KALACAK YERİNİ,YEMEÐİNİ IVIRINI ZIVIRINI BİZ KARŞILAYACAÐIZ.SEN BİZE SANA BİLET YOLLAYABİLECEÐİMİZ BİR BİR ADRES VER ÖZELDEN.EGER GERCEKTEN DAVANDA HAKLI OLDUÐUINA İNANIYORSAN GELİRSİN GÖRÜSÜRÜZ.

GÖRÜSMEYİ DE FOTOGRAFLARLA ÇEKİP SİTEDE YAYINLARIZ.KABUL EDERSEN BANA PM AT.EGER GERCEKTEN PROVAKATOR DEGİLSEN MİSAFİRİMİZ OLURSUN...

cavit in bunu yapması için herhangi bi sebep göremiyorum ben...ayrıca önce S.B 'ın bizimle burada görüşmesi gerekmez mi en azından bi açıklama yapması???

Geri