LayLayLom Müzik

arkadaşlar, illa cavo'nun istanbul'a gelip konuşması gerekmez. aklı başında bir sürü adam var burada, mesela The_Answer gidip konuşmaya hazır olduğunu söylemiş. eğer Serter Bey'in sözü hala geçerliyse birisinin gidip de yüzyüze konuşması bence en doğrusu olur. kendisinin gelip foruma yazması bence gereksiz, zaten gelse de monitörün başında karamurat kesilen iki tane -18 arkadaşın (yaş değil, IQ) çıkıp abuk sabuk bir şey söyleyerek olayı bambaşka yerlere götürmesi çok büyük olasılık.

başta karşınızda dava açmakla, forumu kapattırmakla tehdit eden, müziğinize ve kişiliğinize laf eden insanlar çıkarken maillerinizle, derdinizi düzgün anlatmanızla bir kapıyı açtınız, firma sahibinin dikkatini çektiniz. şimdi şu aşamada buna karar verin: illa ki jackson distribütörünün değişmesini mi istiyorsunuz yoksa laylaylom firmasının daha uygun fiyatlarla daha iyi hizmet vererek çalışmasını mı? eğer ikinci şık geçerliyse o zaman işte firmanın sahibi yüzyüze konuşmaya hazır olduğunu söylemiş. gidin görüşün, sonra buradan aktarın konuştuklarınızı. ayrıca konuşmakla davanızdan dönmüş sayılmazsınız, merak etmeyin. bence çok güzel bir adım konunun bir yere bağlanması açısından.

gidip konusunca ne değişecek sence.gidip ne konusacapız.burada dediğimizi dedik zaten.gidip konusunca bize yine vergiden dükkan kirasından bahsedecekler.kurtarmaz !!! diyecekler.birde neden buraya yazması gereksizmiş bu sahsiyetlerin.1 2 kişiyle konusmakla olmaz bu.gelirler adam gibi bizimle tartısırlarsa belki bir sonuca ulasırız.eğer elleri kolları bağlı otururlarsa mail atıp şiikayete devamederiz.kendi keyifleri bilir.

son durum sudur ki herkes jackson ın görevlendirdiği arkadaşa mail atıyor derdini anlatıyor.yazı nbişeyler yollayın.geçmiş sayfalarda adamın maili verildi.oradan bukabilirsinz

Arkadaslar iyi aksamlar herkese. Benim sorum DKMG ve DXMG fiyatlari ile ilgili.

zzSounds sitesinde: DKMG=699$ DXMG=499$
Laylaylomshopta: DKMG=793 euro DXMG=798 euro

zzsounds fiyatlarina gore DKMG DXMG'den daha pahali ancak LLL fiyatlarina gore ise DXMG DKMG'den az da olsa daha pahali. Benim bildigim DKMG"nin fazladan Turbocharger ozelligi ve govde yapisi farki var govdesi dalgali yani. Dolayisiyla fiyati ne kadar yuksek tutsalar da DKMG nin daha pahali olmasi veya DXMG nin daha ucuz olmasi gerek. Bu konuda fikri olan arkadasim var mi?

valla arkadaşlar ne diyim benim tanıdığım kişi (laylaylom'un sahibi) böyle şeyler yapmaz. o şahıs bizim o kadar kaydımızı yaptı. Konsere çıkarken her türlü enstrumanımızı o ayarladı hemde hiç sponsorluk hakkı istemeden. kısacası bi ihtiyacımız olduğu zaman hiç para istemeden hep yardım etti. yani böle şeyleri yapmaz bence.belki bana kızacaksınız ama benim düşüncem bu."benim tanıdığım kişi (laylaylom'un sahibi) böyle şeyler yapmaz."

matem adamlar örnek vermiş
inanmıyorsan laylaylomshop.com a girip bahsedilen gitarların fiyatlarına bak
birde yabancı sitelerdeki fiyatlarına bak
hangisi daha pahalı hangisi daha ucuz öğrenebilirsin.
haa ben ilgilenmediğimden bakmadım

bu işin sonunda laylaylom tüh dkmg'yi ucuza satıyormuşuz deyip fiyatını da arttırabilir tabii :)

matem demiş ki:
valla arkadaşlar ne diyim benim tanıdığım kişi (laylaylom'un sahibi) böyle şeyler yapmaz. o şahıs bizim o kadar kaydımızı yaptı. Konsere çıkarken her türlü enstrumanımızı o ayarladı hemde hiç sponsorluk hakkı istemeden. kısacası bi ihtiyacımız olduğu zaman hiç para istemeden hep yardım etti. yani böle şeyleri yapmaz bence.belki bana kızacaksınız ama benim düşüncem bu."benim tanıdığım kişi (laylaylom'un sahibi) böyle şeyler yapmaz."

baskasından haksız aldığı parayı sana yeirmişler o zaman ne diyeyim.sonucta sana iyi davranmıs baskasından haksız kazanc sağlamıs.adalet yok ortada.bu sence iyimi.sence zarar görmeyen tarafta olduğun için zarar göreni görmezden mi geleceksin.buradaki bunca insan yalanmı söylüyor ?

öyle demek istemedim babacım dikkat ettiysen dedim ki bu benim görüşüm bana bi kötülüğü olmadı onun. o yüzden ben savunurum. bana o kadar iyiliği dokunmuş...

tamam anlıyorum seni.ama sana iyiliği dokunduysa baskalarına yaptıklarını gözardı edemezsin.biraz oku konuyu bak arkadaşların şikayetleri nelermiş neler gelmiş basına gör.yalan söylemiyoruz sonucta.bak forumumuzda var ayrı istersen göz gezdir.insanların düşüncelerini oku. freerock.talkthis.com

ya babacım anlatamıyorum herhalde...

diyorum ki benim tanıdığım serter amca yapmaz böle bişi.ama yaptıysa da bilemem.

ben kimsenin hakkını gözardı etmem. sonuçta hepimiz burda müzisyeniz ve biz birbirimizi korumazsak müzik denilen kavram dağılır gider.

ama diyorum ki bu benim görüşüm.

matem demiş ki:
diyorum ki benim tanıdığım serter amca yapmaz böle bişi.ama yaptıysa da bilemem.
tamam işte böyle şeyler yapılmıs sende bilmiyorsun.anlasamasdığımız bir nokta yok su anda.zaten olay sadece serter bey değilki.izmir layalylom da calısanlar serter bey değil yada ankaradakinde.ama fiyatları belirleyen serter bey sanırım.dükkandaki gereksiz tavırlar calısanların kendisinindir.ama bu elemanları terbiye etmek yada yenisiyle dğeiştirmek serter beyin görevidir.fiyat konusunda tutarsızlık varsa bu serter beyin ayıbıdır.kişiye yüklenmiyoruz.ama bu şirketin kurucusu kimse bu olayların hepsinde payı vardır elbet.biz basımıza geenleri anlatıyoruz.bir tüketici tepkisi gösterdik olay budur.tabikide bir muesseseden memnun olanlarda olur olmayanlarda.ben su an memnuniyetsizlerin coğunlukta olduğunu görüyorum.dolayısıyla birşeyler yapmaya calısıyorum arkadaşlarım adına.yeni baslayanlar bu kazıklı yollardan geçmesin diye , ekipman yenileyecekler kacak yollardan ekipman getirtmesin diye ,mağazaya giren tüketici saygı görsün diye.atletle karsılanmasın diye yada somurtkan ifadeyle karsılasmasın diye.eminim ki bizi anlıyorsun.bende seni anlıyorum.karsı görüşmüşüz gibi diyolaga girmenin anlamı yok.ben seni anladım ;)

Zihninizde bilinç altı mekanizmanızda bişeyler fazla birikmiş, displacement objesi olarak laylaylomu seçmişiniz, hayatınızda bütün başınıza gelen kötü şeyler, ya da üzerinde durmayıp bilinç altınıza attığınız şeyler ki kökü oedipus complexidir, laylaylom kanalıyla açığa çıkıyor, görüyorum ki preconsciousınız da iş görmez olmuş, yani derdiniz imediate gratification ( hallucination vasıtasıyla olur) ki bunun sonucu daima disillusionment ya da unpleasure olur, freudian yaklaşıp size bişeyleri hatırlatayım istedim

evet hocam doğru söylüyo olabilirsin.bunu ben bilemem çünkü biz ne zaman gitsek hep iyi karşılanıyruz o yüzden. ama fiyat konusunda şunu söyleyebilirim. bunu tüneldeki veya izmirdeki tüm şubeler yapıyor.farkındamısın bilmiyorum.biz çoook karşılaştık bunlarla.250 ytl lik bi gitarı bize 400 e kakalamaya çalışanlar çok biliyorsun.hatta daha fazlasını yapanlarda var. yani fiyat konusunda bu olayı laylaylomla sınırlamak bence yanlış...

O kadar boş konuşuyosunuz ki on gün hiç bakmadım siteye hala bıraktığım yerdesiniz, çünkü amaç diye adlandırdığınız şeyin bi temeli yok, yazık sizlere ve müzik için harcadığınız paralara, gidin evlenin aile babası olun, en azından bazı platformlarda kalabalık edip ortalığı bulandımazsınız

valla hocam sen ne dersen de ben sözümün arkasındayım. hiçte boş konuşmuyorum haberin olsun. belirli bir müzik kariyerim var ve sen böle konuşuyorsun die bunu bırakmaya niyetim yok. sen benim muhattabım diilsin. bak cavo ile ne güzel konuşuyorduk ama senin olaya giriş açın farklı.önce açını değiştir sonra konuş benle

Geri