Tuşe! (Rock) - Ankara

Bu arada yanlış anlaşılmaya yola açabilecek bir durumu açıklığa kavuşturmak istiyorum. Dream TV'de , Tushe grubunun ismi Taşi şeklinde telaffuz edilmiş olsa da grubun ismi Tuşe şeklinde telaffuz edilmektedir. Dream Tv izleyip taşi mi tuşe mi yanılgısına düşümemesi açısından yazma gereği duydum.

tusheciler sizi insan günde iki konser dinlemeye dayanamaz siz ikisindede çalmaya dayandınız
90 dk.yı çıkartıyorsunuz tam anlamıyla helal olsun
biziz programının son 20 dk.sı farklı ve güzeldi...
elinize ağzınıza sağlık...

Sizleri yaklaşık 3-4 hafta önce Biziz'de izledim.
Güzel çalıyorsunuz. Sonlara doğru performans düşüklüğü de olmuyor... Repertuar çok hoşuma gitti... Başarılar, yolunuz açık olsun...

cumartesi günü hep olduğu gibi muhteşemdi tushe..
ama organizasyon kıllığı sonucu içeri geç girebildik..
bijen in hemen önünden yer de kapamadık:)
zaten başını kaçırdığımız olayın sonunda minik kızlar mor mor die bağırmaya başlayınca çıldırma noktasına geldim..
beytepe de bi konseriniz olursa çok mutlu oluruz:)

Selam Tushe'ciler.
Dün gece Biziz'de ilk kez sizleri Tushe olarak izledim.
Daha önce MBM, ABEA ve MAGIKC kadrosunda zaten izliyorduk.

Valla Tunalı'ya hoş insanların takıldığı ve tavizsiz ROCK çalan hoş bir ROCK BAR açılması beni mutlu etti. Alternatif olarak iyi bir yerde iyi bir mekan olmuş. Kısacası bu girişimi kutlarım.

Grubuda ilk kez izledim ve herşeyden öte çok çok özenle seçilmiş çok güzel bir REPERTUAR var.

Gökhan'ın yorumu ve Bijen'in gitar performansı REPERTUARı dahada renklendirmiş.

Şu sıra MBM ve ABEA'nın pek yürümediği haberlerini almakda pek iyi olmadı.
Gerçekten HEAVY METAL piyasasında PROG POWER olayını yaptığı müziğin farkına vararak müziğin her şartını yerine getirerek yapmaya çalışan 2 gruptu.

Umarım yakın zamanda tekrar işleri yoluna koyarsınız.
Metal piyasasınında kaliteli işlere ihtiyacı var. ;)

Arkadaşlar haberleri geçeyim ben...

Tushe bugün(14 Kasım Pazar) saat 21:00 gibi Yolcu Rock Bar'da 4 Kişilik (klavyesiz) versiyonu ile sahne alacaktır.

Tushe Yarın(15 Kasım Pazartesi) If Rock Bar'da 23:30 gibi sahne alacaktır.IF'te de 4 kişilik tushe'yi izleyebilirsiniz

Hatta ve hatta Tushe öbür gün (16 Kasım Salı) IF barda tekrar sahne alacaktır.Tushe'yi salı günü de 4 kişilik versiyon ile izleyebilirsiniz...

Şimdi klavyeciye ne oldu ki 4 kişi çalıyorsunuz diyenler olacaktır. Hemen cevap vereyim kendime; klavyecimiz bayram münasebeti nedeniyle memleketine gitmiştir bu sebeple 4kişi çalacağız.Ama 5 kişiyi aratmayacağız niye derseniz yaptık bişeyler canım, derim bende:)

Cumartesi gününe klavyecimiz dönmüş olacak ve biziz ile tekrar 5 kişi devam etmeye başlayacağız...

Ek olarak Tushe 15 günlük aralar ile değişimli olarak ODTÜ Uptown ve Bilkent Uptown Bistro'da çalmaya başlıyor.İlk programımız 26 Kasım Cuma günü Bilkent Uptown Bistro'da , yalnız şöyle bir durum var.Uptown'lar sadece ODTÜ ve Bilkent Öğretim üyelerinin girebildiği mekanlar , içki satışı olduğundan dolayı ODTÜ veya Bilkent öğrencilerinin girebilmesi mümkün değil eğer aramızda akademisyen arkadaşlarımız abilerimiz ablalarımız varsa 25'in de Bilkent Uptown Bistro'da ki rock partisine bekliyoruz.

Başka bir haber de şudur ki, Tushe'nin Web sitesi neredeyse(%90) tamamlanmış ve hatta domainleri bilem alınmıştır.Çok yakın bir zamanda oldukça ayrıntılı içeriğe sahip olan web sitemiz yayına açılacaktır.Adresi herşey bitince söyleyeyim ki söyleyeyim ki heyecan olsun:p

Arkadaşlar bugün (15 Kasım Pazartesi) If barda olacak olan Tushe programı bizimle ilgili olmayan bir durumdan ötürü iptal olmuştur.

bijen öte birisi aşmış sololar o hıza ramen çok temiz cidden temiz fakat sololarda tarama metodu kullanıyo bu yönden türkiyenin en iyisi olabilecek bi kalite deil benim fikrim tabi yine gördüğüm yada muhabbetim olan en salam elektrocu

Yolcu'da izledim sizi geçen beğendim. Fakat Mor ve Ötesi'nden Cambaz'ı çalmasanız daha güzel olurdu :) Nereye gitsem o şarkı çalıyor :) Başarılar tebrikler, davulcunuz ve gitaristiniz gerçekten başarılı...

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
sbd983@yahoo.com

Beyler fazla kalamadık programda malum insanın takati kalmıyo bi sureden sonra yuksek sese . Denicek bişi yok sound'unuza hayranım . Gercekten gayet guzeldi hersey . Basarılarınızın devamını dilerim arkadaslar...

Arkadaşlar düşünceleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Tushe bu hafta;

23 Kasım Salı : if Rock Bar Saat : 24:00 - 03.00
25 Kasım Perşembe : Queen Gecesi Biziz Rock Bar
26 Kasım Cuma : Bilkent Uptown Bistro
27 Kasım Cumartesi : Biziz Rock Bar : 24:00 - 03:00
28 Kasım Pazar : Yolcu Rock Bar 21:30 - 01.30

çalacaktır.

Bilgilerinize...

Önemli olan bir çok programa çıkmak değil üstesinden gelebilmek. Sonra vokalin gırtlağı patlayıp ta programı yarıda bırakmasın :)

Walla queen gecesi hakkaten güzeldi biz zaten grupça hastayız Queen'e :)hatta too much love will kill you derim yakınlarda:)

Semih'cim anladım walla hatta anlarken yutkundum bile yazmışın durum vaziyeti zaten imza kısmına :)oraya bide biseps ölçüleri koy abi hayır benim kadar kolun war:)ben anlamam da kim anlar seni:pcanımsın öperim :)

Hemen haberleri geçeyim:)

9 Aralık Perşembe günü sadece bugüne özel olarak Tushe'yi Biziz'de 4 kişilik versiyonu ile izleyebilirsiniz:)4 kişi napıyorlar yaw diye merak edenlere duyurulur.Bijen gitar ve klavye partisyonlarını aynı anda çalarken kaç büklüm oluyor görelim diyenlere ayrıca duyrulur:p

Ek olarak 16 Aralık'da Biziz'de Bon Jovi Night düzenleniyor.Tushe olaraktan sahnede olacağız ve yepyeni , bissürü Bon Jovi coverıyla coşacağız.Bon Jovi Night ile ilgili ayrıntılı bilgiler yakında geliyor...

Geri