Tuşe! (Rock) - Ankara

Tuşeyi izlemeyeli bir hayli olmuştu, özlemişim valla. Yolcu programı çok güzeldi ellerinize ağzınıza sağlık. Gökhancım canım kardeşim, "If I Could Fly" sürprizi için ayrıca teşekkürler. Görüşmek üzere.

Yolcu Hard'n Heavy Unplugged Afişi

unplugged-ilan.jpg

Cuma gecesi(yarın akşam) Tunalı Gölge'de programımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlgililere duyurulur....

Burakcığım aslında ben içmeyi de içeni de sevmem bilirsin. Zorla içiyorum , cemiyetten dışlanmamak için :).

Saygılar sunuyorum. Görüşmek üzere.

PS: Yolcu programı aynen devam...

Arkadaşlar , değerli seçmenler:)oylarınız sizlere yol, yeni beste, iyi albüm, iyi sahne şovu ve elektrik olarak geri dönecek.(Gerçekten iğrenç oldu biliyorum, bi zahmet bozmayın:)Neyse ben hemen konuya döneyim.Ankara finaline kaldığımız rock'n dark express müzik yarışmasında finale çıkabilmemiz için sizlerin kullanacağı oylara ihtiyacımız var.Normalde hiçte sevmem böyle oy istemeyi falan ama napalım kader utansın:)Gerçekten güzel bir yarışma olduğuna inanıyoruz ve birinci gruba da Sony desteğiyle albüm yapılacağından ötürü önem veriyoruz bu yarışmaya.Eğer zamanında birşekilde dinlemiş veya halen dinliyorsanız bizim grubu bi oy atıverin gari:)Bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler.

http://www.efesdark.com.tr/rockndarkexpress.asp

PS:ÜŞENME, SONRA ATMAZSIN!ŞİMDİ GİR 30 SANİYENİ ALICAK E-POSTA ONAYI FALAN BİLE GEREKMİYOR.HEMEN YAPARSIN:)

PS:OY ATMADIYSANDA ÖNEMLİ DEÐİL BE, OLSUN BİZ SEVİYORUZ SENİ YİNEDE (İÇİN BURKULDU DİMİ, OY AT Kİ İYİ HİSSEDESİN)

PS:pEKİ ÖYLE OLSUN!

Hassan demiş ki:
Tushe dün gecenin en iyi grubuydu bence en son çıkması lazımdı. Vokal pişmiş olmuş oturmuş süper söyledi. Şarkılarda vokal açısından zordu. Final countdown la girince oha dedim. Ses düzeni de süperdi.
Yalnız gitarist arkadaşın her şarkıda şov yapması sıkıcıydı. Anlşadık yalamış yutmuşun gitarı da, en fazla 3 şarkı dinleniyor sonrada anlamsızlaşıyor.
abı bıde shake and tumbel dı sanırım ıstek olarak dıle getırmek ıstedım firehouse olsun:)bızım olsun kolay gele:)basarılarınızın dewamını dılerım...

Abicim o listede SON DEFA 'ya tıklayınca YAN YANA çalıyor...Aynı sorun YAN YANA 'ya tıklayınca SON DEFA çalıyor... Oylar yamulmasın... Aman diyim...

Derin6&Tuşe elele hep beraber tribünlere :p

Adamım Lightning biraderliği bizim kisi:p Jimşeklerin Efendisü - Jimşek gardaşlığı (epi.1) (Kahretsin bu sıra nolduysa bana çok kötü ötesi soğuk esprimtrak şeyler çıkıyor, vallahi billahi bilerek değil) :D İşte onu diyorum night'ım slash'im mail ile confirmation gerekmiyor yazıyosun mail'i uye oluyosun hesapladım 16 sn suruyo sora oy veriyosun:p Yaparsın sen o sorunu halledersin senn.Sen SL1 satmış adamsın(yani o denli yürek var sende) hehe

Conchadors Firehouse dedin miydi akan sular falan duruyor.Valla ben çalarım hatta bi şarkıları vardı lisedeyken mi ne çok dinliyodum unuttum hatırliyimda ismini onu çalalım hatta.İyi oldu kafaya soktuğun:)

Cem'cim abicim ahanda tam doğru noktaya barnak bastın hayır nası öyle yanlış yazabilmişler onuda anlayamadım.Parçaları doğru yolladık, üstüne Yanyana'da Gökhan Yanyanaaa diye yırtınıyo garibim bisürü hay allah bilgisayar hata yapmıştır diyelim webmaster'a laf etmeyelim şimdi:p Hem bırak şimdi noldu Albüm?Bitmedi mi bu mastering ne bitmez masteringmiş cık cık!

Ayrıca Tuşe&Derin6 elelee diyorum ve grup adına size seninle bir dakika isimli parçayı Semiha Yankı versiyonu ile gönderiyorum:)

PS: Bu sıra ki akıl almaz esprilerimden oluşan kısmi felçler, akıl hastalıkları ve bilimum rahatsızlık için özür diliyorum.Tamamen aşırı yoğun olmam konserlere albüm kayıtlarına bar programlarına koştururken birde 12 dersin 36 tane sınavıyla ugrasmamdan kaynaklıdır bu durum ve geçicidir.

Bijen demiş ki:
Cem'cim abicim ahanda tam doğru noktaya barnak bastın hayır nası öyle yanlış yazabilmişler onuda anlayamadım.Parçaları doğru yolladık, üstüne Yanyana'da Gökhan Yanyanaaa diye yırtınıyo garibim bisürü hay allah bilgisayar hata yapmıştır diyelim webmaster'a laf etmeyelim şimdi:p Hem bırak şimdi noldu Albüm?Bitmedi mi bu mastering ne bitmez masteringmiş cık cık!

Ayrıca Tuşe&Derin6 elelee diyorum ve grup adına size seninle bir dakika isimli parçayı Semiha Yankı versiyonu ile gönderiyorum:)
Benimle bir dakika.... :p
Şaka bir yana Tuşe tayfası sizi seviyoruz...
Ve sadece çok çok çok çok az kaldı diyoruz... :) May&Derin6
Anladın sen :) ;)

Geri