Tuşe! (Rock) - Ankara

hırsızlığı yapanı şiddetle kınıyor büyük geçmiş olsundiyorum(rıfat)
ayrıca nezamandır yazacaktım...
gitarın da senin kadar iyi,jackson sl-1 sanırım,çok süper bi gitar şimdilik dk-2im var çok da memnnum,ama tabi sl-1im olsun çok isterim...
çok iyi seçim yapmışsın bijen,umarım kazasız belasız,güle güle gitarını soloistini çalarsın...
bence de sana bol miktarda nazar boncuğu gerekiyor...

herzamanki gibi it's a sin de koptum... final count down, venus de zaten olmazsa olmaz ... güzel bi cuma oldu . ha bide overture intro girdiğiniz sırada ben aşşağıdaydım bir atak yukarı çıktım kestiniz, böyle insanların duygularıyla oynamayın kardeşimmm :LOL:

Driftwood demiş ki:
Arabama dün gece hırsız girdi ve arabamı sabah paramparça bi halde buldum ve çok önemli şeyler çalındı arabamdan dolayısıyla bugun İstanbul Galatasaray Lisesindeki konsere malesef bu tahilsiz olay yüzünden gidemedik. Tüm İstanbullu arkadaşlardan ve grup arkadaşlarımdan bu durum için özür dilerim gerçekten bende çok istemiştim ama napalım işte olacağı varmış galiba... Çok sıkkın canım çook.
Yeni gördüm. Büyük geçmiş olsun.

Tolga'cım üstadım özlettin kendini!Görüşemiyoruz artık.Gerçi biz senin kulaklarını bol bol çınlatıyoruz:) Şu memlekette canlı canlı izlediğim en damar gitarcı sensin vallaha:)

Eren'cim soloist muhteşem umarım sende dk nın yanına bir soloist koyarsın.Hakkaten çok güzel bir gitar.Nazar boncuğu cümlemize lazım valla abicim:)Bu arada yakınlarda konser fln var mı dostum?

Turgut'cum geçen bizimkilere under a glassmoon çalalım diye tutturdum ama bakalım:)Sayın la düdüğünü ikna etmek lazım:p

Jokermg teşekkür ederiz dostum.Hakkaten Ankara'da bu gidişle İstanbul gibi olacak sanırım...:(

Tushe! bu akşam 22:30'te Çevre Sokak Replik Bar'da sahne alacaktır.

Saat kesin değil , eğer değişirse burada da değiştiririm...

Replik'te ilk gecemiz. Ankara'nın oldukça köklü mekanlarından biri Replik... Hatta Manhattan'dan önce Replik varmış... Zamanında tiyatrocular açmış burayı, ve genelde onların toplandığı, buluştuğu bir mekan olmuş... Şimdi ise Rock Bar olarak hizmet verecek.
Bakalım, yeni bir yerde ilk defa çalmak her zaman biraz tedirginlik vericidir. Yeni sahne, yeni ses sistemi, yeni mekan.... Yine de biz her zamanki gibi çok eğlenicez... Gelebilen herkesi bekleriz.

Muratcan'ım bugün sahnede süprizim var :) Yeni bir gitar aldım ibanez:) yalnız galiba defolu, yanlış üretilmiş bi tane tel fazla takmışlar:p

Bu arada ankara'nın işlek yerlerine astığımız afişlerimizi yırtarak, bazende yırtma gereği bile duymadan direk üzerlerine afişlerini yapıştıran grubun, ki bu forumu okuyorlarsa yüzlerinin kızaracağını bile sanmıyorum, yaptığının bariz bir terbiyesizlik olduğunu eklemek istiyorum.Bir afişin yanına yapıştırabilecekken neden yırtarsınız yada üzerine yapıştırırsınız anlamıyorum.Hayır sadece bir iki yerde değil neredeyse afişlerimizin tamamına yakınına aynı şeyi yapmışsınız kınıyorum! Gerçekten yırtınarak kazandığımız paradan ayırarak ettiğimiz masraf bir yana gecenin bir köründe km'lerce yol yürüyerek gösterdiğimiz çabaya bir saygısızlık bu!!!

Bijen demiş ki:
Muratcan'ım bugün sahnede süprizim var :) Yeni bir gitar aldım ibanez:) yalnız galiba defolu, yanlış üretilmiş bi tane tel fazla takmışlar:p

Bu arada ankara'nın işlek yerlerine astığımız afişlerimizi yırtarak, bazende yırtma gereği bile duymadan direk üzerlerine afişlerini yapıştıran grubun, ki bu forumu okuyorlarsa yüzlerinin kızaracağını bile sanmıyorum, yaptığının bariz bir terbiyesizlik olduğunu eklemek istiyorum.Bir afişin yanına yapıştırabilecekken neden yırtarsınız yada üzerine yapıştırırsınız anlamıyorum.Hayır sadece bir iki yerde değil neredeyse afişlerimizin tamamına yakınına aynı şeyi yapmışsınız kınıyorum! Gerçekten yırtınarak kazandığımız paradan ayırarak ettiğimiz masraf bir yana gecenin bir köründe km'lerce yol yürüyerek gösterdiğimiz çabaya bir saygısızlık bu!!!

saygısızlıktan öte hayvanlık gibi bişey olmuş da şimdi tabirler forumu aşar. bijen açıklayın grubu da bilelim merak ettim. gerçi ayrı bir ihtimalde var sabote amaçlı başka birileri bu grubu kullanıp böyle bişeyde yapmış olabilirlermi bilemiycem ama yinede çirkin bir davranış.

Bence de açıklayın grubu...Nefret ediyorum bu tip şeylerden org. yapan biri oarlak da müzik yapan biri oalrak da!!!
Ehehehe bizmişiz bir de o koparım :p=
Hayırlı olsun yeni gitar da :)

sizin gibi gruplarla aşık atamayacağını bilen gafiller kendi çapında tatmin olmuş...üzerinde durmaya bile değmez bijen kardeş, boşver...

bu arada her hafta yeni aldığı şeyleri buradan ifşa eden bijen kardeşimi de kınıyorum, valla üzülüyoruz elimizdeki telli ücübik çalgılardan, önümüzdeki 3 transistörlü gariban elektronik aletlerden...geçen hafta izlemeye gelecektim sizi ama siz gelip çaldınız, bünyeye mutluluk aşıladınız elleriniz dert görmesin...hold the line'ı ilk defa dinledim mesela sizden, şaşırdım da açıkçası bilmediğim için çaldığınızı...cambazda şaşırdım bi de tabi :p

Jokermg dostum saolasın malesef bijen haklı yakında istanbul gibi olacak malesef ankarada

Bu arada bijen çok haklı ben grubuda öğrendim hiç beklemediğim bir grup yapmış profesyonelliklerine yakıştıramadım ama oluyo işte böyle şeyler gerçi burada çaldığımız mekanlarında suçu var yeterli destek göstermiyolar ama bunları ne de olsa herkes biliyo ben daha uzatmıycam garip gerçekten :)

Dün gece çok güzeldi...Resmen eğlendim ya... :)
Ama asıl sevdiğim şey,ne yaptığınızı ne etiğinizi çok iyi biliyorsunuz...Bunun rahatlığı içindeydiniz...

ALWAYS 'i çok güzel yorumladınız...Aynen devam kankalar... :)

Queen kavırları için teşekkürler.Tusheyi izlemek büyük zevk.Barda mor ve ötesi çalmayan duman zırvaları saçmayan kallavi bir grup görmek gerçekten iyi.Umarım bir Queen gecesi daha yaparsınız.Başarılar.

Bijen abicim nasilsin iyisindir umarim.gorusemedik uzun zamandir. forumlara da giremedim, neyse forumlara geri dönüyorum çok az kaldi. bu arada bi ara sizi izlemeye gelecegiz tedbirli olun :p ayrica symphony X isteriz. hani Sea of Lies ne güzel olurdu... :D :D hadi kalin saglicakla...
Baris

Geçmiş olsun Driftwood olur böyle şeyler hayat :!:
Bijen sana gitar dayanmıyor artık bakıyorumda :!:
Yolunuz açık olsun dostlar :metal

Geri