Tuşe! (Rock) - Ankara

afişinize kim saygısızlık yapmış,grubu açıklayın yaavvv...
cümle aleme rezil olsunlar....
bijencim 7 telli almışsın heralde hayırlı olsun...
yakında 8 telli'de alırsın...
afişler bizler için önemli bir reklam aletidir ve afişleri yırtan zabıtaların dışında bizden biri yani bir müzisyense çokk büyük yanlışlık yapmış olur.
bijencim bu ara bizim konser varmı diye sanırım bana sormuşsun,24 haziran günü en son çıktık ama bir isveç muhabbeti varolursa çok süper olacak onun dışında ankara'da da konser pek zaman geçmeden olur...
zaten seni bizim konserde görsem sana özel dans ederim hatta sahneye davet edip doğaç gideriz...
neyse tushe çok iyi bir grup olduğu için mutlaka çekemeyenleri varsır ve de ben de afişinizi yırtık bir vaziyette görünce üzülmüştüm.ayrıca hacettepe bahar şenliğinde ayağa kalkarak alkışladığım tek grup sizdiniz özellikle'de senin içindi ve tabi tüm tushe elemanlarınaydı...

Teşekkür ederiz(im) Erencim:) afiş konusunda grubu açıklamak söylemek polemik yaratmak doğru olmaz gibimize geliyor, foruma sadece üzüldüğümüzü belirtmek için yazdık aslında.Aman yırtılan afiş olsun napalım dimi:)

İnşallah konserine gelebilirim, çok isterim izlemeyi nede olsa enstrümental müziğin hastasıyım:)Şimdi bizim vokalist Gökhan bey yanımda olsa lafı dayamıştı bana ama:p Bu arada hayırdır İsveç olayı? eğer mümkün olursa eminim muhteşem olacaktır.İsveç hem kızlarıda çok güzelmiş(bknz miş diyorum bilmiyorum yoksa görmedim söylenti yani:p:)Eywah benim ki beni paralamasın şimdi böyle dedik diye:p Amma geyik yaptım bende, diyeceğim odur ki umarım istediğin ve hakettiğin yerlere gelirsin Erencim, yapmaya çalıştığın şeyin ne gibi zorluklar içerdiğini biliyorum bende...

Bakınız yine 2sn içinde başka bir mesaj atıyordum ki uyandım hemen edit ediyim dedim, moderator arkadaşlarım sağolsunlar benim böyle düşünmeden zart diye arka arkaya attığım mesajları çaktırmadan sağolsunlar bir mesaj haline getiriyorlar, ayrıca teşekkür ederim ama bakınız öğrendim bende:)ehhe>

Tushe Grubu bundan böyle Perşembe günleri Replik Bar'da sahne ALMAYACAKTIR. Replik Bar'da ki programımız bazı nedenlerden ötürü SONLANMIŞTIR.

Yok hayır hayır Cuma Biziz devam ediyor sadece bu cuma bizden kaynaklı olmayan bir durumdan ötürü çıkamadık programa:)Haftaya yine birlikteyiz:)

ha bu arada bi olayı anlatiyim sizlere :) ilginç. arkadaşım şahit olmuş dışardayken. dün akşam saat 1 sularında bizize 2 kişi gelmiş yabancı orta yaşlı, kapıda tushe varmı diye sormuşlar bizim arkadaşda ingilizcesiyle yok bu hafta demiş, sonra onlarda nası olmaz falan biz tusheye gelmiştik deyip, yoksa tushe ozaman afişi alırız diye afişi söküp götürmüşler bar girişindeki panodaki afişi :LOL: . valla bu sökülen afişten onlar sorumlu haberiniz olsun :) ... ama yarın geliceklerini söylemişler. belki sizde tanıyosunuzdur sürekli geliyorlarsa.

Yav cumartesi bi ugrayalım dedik biziz'e dışarıdan içeriye girerken bir grup Cambaz'ı çalıyordu heralde Tushe yok dedik içeri girdiğimizde baya bi şaşarıdık sizi pek böle cover yaptığınıza şahit olmamıştık..Ve gerçekten Ankara'da iyi dediğimiz sayılı grupların arasında olan bir gruba yakışmayan bir performans sergiliyodunuz, çok ama çok şaşırdık yani herhangi bi nedeni var mı diye sormak istiyorum aklımıza türlü türlü hikayeler geldi..
Sakın kimse yanlış anlamasın Tusheyi acayip seven insanlar olduğumuzu belirtmek isteriz ama o gece bi garipti yav...
Size bir daha böyle rastlamamak dileklerimizle..
(rastlamak diyorum çünkü o şarkıda geldik ve diğer şarkıda çıktık)
Başarılar..

:) O gece farkettin mi bilmiyorum ama Klavyecimiz Can Turkkan'ın Fazıl Say ile İstanbula acilen görüşmeye gitmesinden dolayı sahnede 4 kişiydik, Dolayısıyla soundun farklı olması bence gayet doğal ki şarkılarımızın %95 inde klavye olduğunu düşünürsek 2 gitarla klavye açığını kapatmak pekde kolay değil. Onun dışında Cambaz çalmanın ne gibi bir tersliği olabilirki, insanlar seviyor,eğleniyor ; bizde çalıyoruz ara sıra aklımıza eserse ama tabiiki malesef herkesi tatmin etmek her zaman mümkün olmuyor.

Yakında Tuşe yavaş yavaş sahnelerde bestelerini çalmaya başlıycak umarım onları beğenirsiniz...

Türümüz katıksız rock,hardrock,glam, 80-90'lar rock,rock'n heavy.Queen, Europe, Whitsnake, Extreme, Skidrow, R.J. Dio v.b.

İşte tusheyi böyle tanıdık böyle dinledik böyle biliyoruz ... Nerde 80 ler nerde mor ve ötesi nerde queen nerde mor ve ötesi nerde hardrock,rock'n heavy nerde mor ve ötesi :D Bu sebeple biraz tepki olmuştur bende duyunca çok şaşırdım ... Birdaha çalmamanız dileğiyle ;)

Hadi artık besteleri çok merak ediyorum...:D Kolay gelsin

Tamam işte Canbaz da 80 lerin en populer Glam sakilarindan oldugu icin caliyoruz... O reklamsal yazilar olur oyle gazla katiksiz glam falan Rock'n Roll da çalınıyor sonucta...hatta dur bu hafta bir Mor ve Ötesi daha ekleyelim :)

Driftwood demiş ki:
Tamam işte Canbaz da 80 lerin en populer Glam sakilarindan oldugu icin caliyoruz... O reklamsal yazilar olur oyle gazla katiksiz glam falan Rock'n Roll da çalınıyor sonucta...hatta dur bu hafta bir Mor ve Ötesi daha ekleyelim :)

Valla sizden dinlediğimiz herşey uyar. Çünkü müzikalitesini yükseltiyorsunuz. MFÖ'den Ele Güne Karşı'da sizlerin elinde daha iyi bir hale geliyor.

Aslında Seninle Bir Dakika, Güllerin İçinden gibi Türk pop klasiklerinide hard rock şeklinde yorumlarsanız eminim güzel olur. 8)

tarzdan uzaklaşmadan değişiklikler bence kötü değil, ççünkü piyasada 1,5 senedir dinlemeyen kalmadı tusheyi , müzik kaliteli ama insanlarda değişiklikler bekliyo. neyse en doğrusunu siz bilirsiniz.

tushe ekibi,hangibar.com'da bir talihsizlik sonucu müzisyen bilgilerinin hepsi silinmiştir.tushe'nin müzisyen bilgilerini tekrar hangibar.com'da görmekten büyük mutluluk duyarız.başarılarınızın devamı dileğiyle.Bu arada ne kadar uyar bilmiyorum ben de bir mavi sakal istiyorum :)

Yav klavyeyi farkettik tabi ama hani klavye olmasa bile herkes formunda olsa genede böle bişey demezdik.. Neyse bide şey diycem sizin kendinize özgün bi playlistiniz var herkes zaten cambazı, kurnazı yobazı çalıyor, bence siz o bildiğimiz 80's ile devam edin piyasadaki o açığı kapatın ki kapatıyosunuz zaten, diğer hruplarda başka açıkları kapatsın..
Bolca başarılar...
Kolay gelsin..

Forumdan takip ettigim kadarıyla madem artık sorun kendi sevdigini degil de cogunlugun sevdigi parcalari calmak istemek oldu, bende Yalın dan "Sonsuz Ol" ile Demet Akalın dan "Vuracak" rica ediyim bunlarıda herkes seviyo...saygilar

duff_mania demiş ki:
Forumdan takip ettigim kadarıyla madem artık sorun kendi sevdigini degil de cogunlugun sevdigi parcalari calmak istemek oldu, bende Yalın dan "Sonsuz Ol" ile Demet Akalın dan "Vuracak" rica ediyim bunlarıda herkes seviyo...saygilar
bu kadar katı bir şekilde eleştirmemek lazım bence.Araya bir iki tane popüler parça serpiştirebilirler.Bunu program yaptıkları bar da istemiş olabilir veya bu parçayı çok seviyor da olabilirler.ama sonuçta hala Ankara'da 802ler deyince akla tushe geliyor. ;)

tushe herşeyin iyisini yapar siz merak etmeyin siz sadece izleyin,şarkı seçimleri icraalar,bijen'in soloları hepsi süper ve süper olacak...
yok şunu çalın o zaman bunu da çalın yok bunu niye çaldınız,konuştuğunuz grup tushe ya bırakın onlar herşeyin en iyisini yaparlar.

Geçen hafta Biziz'de bir seneden sonra ilk defa tekrar dinleme fırsatım oldu Tushe'yi. Oh be dedim vallahi, ortada bir sürü izbe grup gezerken böyle performans izlemek iyi geldi :D

Geri