Makine (Industrial) - izmir

Türkiye'nin en sıkı müzik yapan ve ruhunu koruyan tek grubu..hala dimdik ayaktalar ve hala canavar gibi sahnelerindeler..günden güne genişleyen kitlesi ve pre-production aşamasından gelen sinen-sinmeyen besteler haberleri inceden bir bekleme modundayızı sezdirdi bana..fırtına öncesi sessizliği diyelim biz..müzik markete gidip albümünüzü alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum...

ha bir de hala eleştirilecek bir yanı olduğunu düşünen varsa bu grubun kafası hariç 17 santim diyorum.

Makine, 27 mayıs 2007 pazar gecesi "Eskişehir" Glow'da..

Yer : İsmet İnönü (doktorlar) cad. tramvay durağı karşısı
Tarih : 27 Mayıs 2007

dün ses sistemindeki tüm aksiliklere rağmen güzel ve bir o kadar da eğlenceli bir konser yaşadık..
sahne içi ses sistemi yeterliyken sahne dışı için malesef aynı şeyleri duyamadık..
herşeye rağmen bize böyle bir gün yaşatan, ellerinden gelenin en iyisini yapmak için ortalıkta koşuşturan başta onur, suphi ve birsen arkadaşlarımız olmak üzere tüm YK ekibine ve alanı dolduran tüm KOÜ'lü arkadaşlara çok teşekkürler..
çok daha iyi şartlarda ve en kısa zamanda görüşmek üzere..

"Kevin Moore" ile ana kayıtlar öncesi yaptığımız ilk demo kaydında yer alan şarkılardan bazılarının bölümlerinden oluşan bir "teaser"ı yakında size sunmayı düşünüyoruz..
takipte kalın..

fest the wall a sizi izlemeye gelecekken bir aksilik çıktı . bizde rock-a ya çıkıyoruz. ama olsun en kısa zamanda geliyorum dungeon a. bu hasret bitmeli :)

teaserları da biran önce bitirin ve 30 sn olmasın lütfen..çatlayacaz. :)

Makine yarın (22.Haziran.2007-Cuma) Dungeon'da saat 23:30'da sahne alacaktır.. sonrasında Punch sizlerle..
23 Haziran'da "RockFest The Wall at Beach-Yalova"da sahne alacağımızdan bu hafta böyle bir değişiklik yapılmıştır, Dungeon'da önümüzdeki hafta program aynı şekilde (23:30 Punch - 01:30 Makine) devam edecektir..
görüşmek üzere..

Yalova' da tüm olumsuzluklara raqmen çok iyiydiniz yine :) Çok özlemişim dinlemeyi, 1 saat kesmedi tabi ki.
Diqer besteler gibi Üzgün de çok iyi, fakat Ben miydim şahane olmuş. Albümü sabırsızlıkla beklemekteyim.
Neyse beyler, kendinize iyi bakın, görüşmek üzere...

Yalova'da çok iyiydiniz, sıcak havayı çekilir kılan nadir gruplardandınız. Albümünüzü beklemekteyim, sağlam prodüktör, sağlam grup, eminim harika şeyler çıkacak :)

p.s.: Eklediğim videonun linkini burada grubun elinden görmek de ayrı bir zevk :)

Geri