Makine (Industrial) - izmir

nacadonis in bilgiyi aktarırkenki yazısında gördüm ama yok galiba artık ya da gaipten yazılar dökülmeye basladı.koru tanrım. :roll:

oohhh beee kavuştuk başlığımıza teşekkürler NacAdonis :D

yannız zapin ler çoğalmış ona takıldım ben 8O 8O 8O

dungeon akıbiyeti hakkında bilgi istiyorus evet evet evet...

özledik wallaaaa

chirqeph diye girdiğime bakmayın ben yeni nesil abarttınzapinim :D elli yıldır şu foruma bakıyorum bi kere mesaj atmadım ama bu geyiğe hayır diyemedim. "olanolmayan" her yere yazmışssın garip garip ben de bu kirliliğe bi kere ortak olup defolcam bu geyikten. sana demek istediğim bi cümle:
ne zapin ne olanzapin ne olmayanzapin ne abarttınzapin hiç bi yerine su dökemez senin. kolay gelsin :D

ıyı nıyetımden dolayı olanolamayanvarzapın e ıyı dıleklerde bulundum hata yapmısım.
bu arada makıne nın ne zaman dungeon da sahne alacagını cok merak ettım.benım ıcın onemlı bır cevap olacak.saygılar.

Başlığın kaybolmasına çok üzülmüştüm, hatta farklı bölümlerde neden kaybolduğunu da sordum. Ama şuan yeni bir başlık açılmış olmasına sevineceğime daha da çok üzülüyorum :!: -aslında üzülmekten kastım rahatsız olmak- sebebi bu zapin geyikleri -benim için geyik bile deil :!: - çok aptal gereksiz, ayrıca başka yer mi kalmadı bu muhabbetleri yapacak. :evil:
Makine böyle düzgün bi grup olmasa, genelde forumlarında kendileri de böle salak salak konuşsalar anlarım.
Keşke yeni başlık açılmasaydı da merak edenler www.makineband.com dan ulaşsalardı gruba. Ama nerden bileceksin ki böle gereksiz insanların burayı işgal edeceğini :evil:

boşuna serzenmeyin ben ve benim gibilerden asla kurtulamazsınız damarlarınızdayım :twisted:

ben şahsım adına, yetkili kişilerden, çok sevdiğim ve hep yanında olacağım makine grubunun bu forumunun kapatılmasını isterim.makineyi yeni öğrenmeye başlayan insanların forumu açtığında böylesine "gerizekalı muhabbetler"le karşılaşmasını istemiyorum.bunun sorumlusu da zekasının ne kadar düşük olduğu ve söylenen hiç birşeyden anlamadığı apaçık ortada olan zapinlerdir.forumun amacından çıkışı bu insanın bu foruma yazmaya başladığı tarihlere rastlar.grup üyeleri ve diğer insanlar gibi ben de bu foruma bir daha girmiyorum.tuğçe.

tugce arkadasım ben olanzapindim atıldım agladım
olmayanzapindim atıldım üzüldüm
zapinim ve mutluyum :D
olanolmayanvarzapini ise tanımıyorum aklınca dalga geçiyor ama ben yine de mutlu olmayı tercih ediyorum
söylediklerimde en ufak bir yalan ve senaryo yoktur
ben gercegim
MAKİNE de gercek ve gercekler acıdır
kafamı içmeden kıyak yapan grupların önünde ve ikinci sırada gelir
MACHİNE İN MY HEAD
THIS HURTS ME
IT KİLLS ME
THİS DEAREST MACHİNE İN MY HEAD.
not:bulgar türk olayına girmek isterdim bulgar göçmeniyim ama davet gelmedi :P 8) :roll:

bu zapin muhabbeti ne ya? ister seversin ister sevmezsin, burası makine'nin başlığıysa zapinlere cevap verme olsun bitsin.
bir-iki kişi için de grubun herhangi bir sayfasına bakmaktan veya yazmaktan vazgeçeceksen zaten bu grubu dinleme bile.
ayrıca zapinlere laf etmeye kalkarken siz de komik duruma düşmüşsünüz, ne gerek vardı ki?
neyse burası makine başlığı ancak makine elemanları izmir'de ne zaman başlayacaklarını bile yazmıyorlar. dungeon haftaya açılıyormuş ve bornovada makine'nin ooze'a geçtiği konuşuluyor.
doğru mu?

mantıklı düşünülecek olursa anemi artık mesgul albüm çalışmaları vs
ama anemi devam edicek öyle dendi
makineye haksızlık edildi bence dungeon kapanmasında
o zaman ooze da kapansaydı
makine ooze a geçsin bi gecede 3 grup çıksın çünkü aynı sarkılardan kusmak üzereyiz sıralarını ezberledik gali
ben makinenin menajeri olsam geçirirdim ooze a onları
makine nin menajeri var mı yok dimi :cry: :D

bir gözlemleyici dinleyici ve izleyici olarak makine ooze a geçmeli
çalar saat dungeon a
anemi ve makine çıkmalı
bu sayede gercekler ortaya çıkacaktır

çalkar saat den önce de zyprexa çıkmalı.son cümlemin baglaç kısmından sonraki bölüm uydurmacadır kandırmacadır ama olacaktır fal baktım :twisted:

zapin demiş ki:
bir gözlemleyici dinleyici ve izleyici olarak makine ooze a geçmeli
çalar saat dungeon a
anemi ve makine çıkmalı
bu sayede gercekler ortaya çıkacaktır

çalkar saat den önce de zyprexa çıkmalı.son cümlemin baglaç kısmından sonraki bölüm uydurmacadır kandırmacadır ama olacaktır fal baktım :twisted:

ee anemi mi altgrup olacak makine mi?
yok yok olmadı

anemi alt grup olacak
dinleyiciler heyecan ve enerji patlamasından bitecek ve bütün depresif yönleri atılacak ve haftaya sarjı bitik baslayıp aslında tam depolanmış olacak ve okullarında gercek basarı ya ulaşacaklardır
sözlerim yanlış anlaşılmasın çalar saate saygım büyüktür.anlayan anladı zati.

Geri