Dede

DEDE başarılar diliorum hepinize isim ve concept cok iyi umarım yolunuz acık olur ankaryada beklerim! emre sanada cok slm simdiden kuyluyorum! PARODİ

DEDE_davulcu Seni cok begeniyorum ilerde(buyuyunce) senin gibi olmak istiyorum..!Kayittada cok iyisin.. :) Kibristan Selamlar.. :LOL:

arkadaşlar meraba.. atlıkarınca'nın ilk kayıdını dinledim..Şarkı fena olmamış..Eminim ki hücum kayıt taki hali daha iyi olmuştur..Bugun yarın onuda dinlerim..ukalalık olarak algılamazsanız bi kaç yorum yapayım.. ; gitarlar gayet güzel keşke solo biraz daha uzun olup daha uyumlu bitseydi..Bass gitar gerçekten iyi çalışmış.Davulu es geçiyorum..(klavye olayı..) Tek olumsuz eleştirim vokal yapan arkadaşa olacak..Bence şarkı vokal olarak çok monoton olmuş..Galiba sesine daha uygun bi tondan çalınsa çok daha iyi performans olabilirdi..Ama sonuçta eldeki imkanlarla yapılan iyi bi kayıt olmuş..Aynen devam.. Umarım görüşüp tanışırız.. SÜKUT_gitaristi Fatih... KAYSERİ...

kayıt kötü olunca şarkı çok güzel olsa da hakkında olumlu fikir beyan etmek zorlaşır... ama kayıt kaliteli olsaymış yine de pek iç açıcı olmayacakmış gibi geldi. Alternatifliği atonal rifflerde aramayın derim ben. dinleyiciyi cezbetmekten çok yoruyor.

Şarkılar yeterince oturmadığı için böyle şeylerin olması doğal ve bunun yanında farklı bir tarzda yapmaya çalışıyoruz onun için zaman gerekli! Ve bu sayede taşlar yerine oturcak ve bu zaman zarfında en çok yardımcı olacak kişilerde sizlersiniz!!!!ne olursa olsun yorumlarınızı yazarsanız sevinirim!!!!!(bu yönde yorumların için teşekkür ederim Hassan)

Andronova olarak katettiğiniz yolları sonuna dek destekliyoruz...
Artık vakit,Manisada bir Rock patlamasının yaşanması gerektiğini gösteriyor...
Başarılar !

Yanlış anlamadığına sevindim. Moral bozmak veya heyecenınızı kırmak gibi bi amacım yok. Ancak riffler üzerinde farklı ve ilginç olması için haddinden fazla uğraşılmış ve samimiyetten uzaklaşılmış gibi bir hava aldım. söylemek istedim.
Başarılar

Dostlar sonunda forumunuza birşeyler yazabilecem.. Hepinize gittiğiniz yerlerde mutluluk diliyorum..Kaydınızı da hiç beğenmedim..O bassistinizin karşısında da kebabımı yerimm.. :LOL:
Hadi eyvallah..

Müzik Tek forumundan
demomuz var, teknik yorumlarınızı ve tavisyeleriniz?
başlığına girin şarkılarımız hakkında yorumları kesin okuyun Mahcem hoca çok iyi yorum yapmış.

Emre'nin gayretleriyle "Kötülük" ve "Atlıkarınca" isimli şarkılarınız dinledim.

:arrow: kötülük'te ; öncelikle gitarı çok beğendim.çalan arkadaşın parmaklarını öpüyorum tek tek.Davul sağlam.Herşey yerli yerinde ama biraz tonlama lazım.Bassta iyi.Vokalin biraz daha çalışması lazım.

:arrow: atlıkarınca ; intro da arpejler ve vokal iyi.lirikler hoş.Solo yine çok iyi.Bateri - Bas ikilisi yerine göre uyumlu.Ne de olsa hücum kayıt bir parça.Ama başarılı olmuş.

Tebrikler !..

Beyler bugun bi parçanızı dinledim çok ayrıntılı dinleyemedim ama siz normal metalcisiniz! Bide Ritim gitar çalan arkadas daha parlak daha dinamik rifler yazsa bence cok daha iyi olur müzik cok standart gelio yani bir alternatiflik sezemedim (tarzımız alternatif metal demişsiniz)

Geri