Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

eyvallah millet.

soruyu yanlış sordum galiba, başka şekilli gitarı olan yok mu da etraf stratla lp'den geçilmiyor diye sorayım o zaman. mesela imzasında kevin bond rr yazan bi arkadaş var, bekliyorum resimlerini.

secks demiş ki:
eyvallah millet.

soruyu yanlış sordum galiba, başka şekilli gitarı olan yok mu da etraf stratla lp'den geçilmiyor diye sorayım o zaman. mesela imzasında kevin bond rr yazan bi arkadaş var, bekliyorum resimlerini.

hocam bu pazar gelicek resimler :D bende dijital makine yok ondan dolayı asamadım resimleri.arkadasın evinde cekildi resimler pazar günü atıcak bana.sekilli gitar sevgisi bende abartı bi sekilde.ilk gitarım sb dreams kelly.daha sonraki jackson js35 rr.ondan sonra (bi adım olsun rahat ederim belki diye)js30 dk(en rahatsız hissettiğim gitardı) en sonunda kevin bond signature.(bu arada elimde bir hohner flying v ve sx telecaster vardı.hepsi kevin bond için gitti).

gurultu_27 demiş ki:
midnite ın gitarının renkleri çok güzel ... ne kadar hoş gitarlarımız var böyle nazar değecek fazla göstermeyin:d:D:D:d çok kıskandım :D

mystery_ demiş ki:
@ midnite gitarın çok hoş ya.ibanez kullanırım ama bu jackson çok güzel gerçekten..

teşekkür ederim arkadaşlar. aslında gerçekte fotoğraftakinden daha güzel. floydun rengi bi acayip çıkıyo fotoda...

edit: bu arada dk2eds nin hafiften progresif bir havası var. ters kafası ile metalci, üzerindeki eerie dess swirl ile de duygusal bir gitar:D

secks demiş ki:
atalay ve ben dışında şekilli gitar seven yok mu?

Olmaz olur mu hocam... :D

Flying V hastasıyım da bir türlü edinemedim bir adet kendime, ama en geç 2007 yazında finaller ertesi güzel bir tane V'ye sahip olmayı planlıyorum şimdiden. Satmayı planlayan arkadaşlara selam ederim buradan... :D

Manticore demiş ki:
secks demiş ki:

Olmaz olur mu hocam... :D

Flying V hastasıyım da bir türlü edinemedim bir adet kendime, ama en geç 2007 yazında finaller ertesi güzel bir tane V'ye sahip olmayı planlıyorum şimdiden. Satmayı planlayan arkadaşlara selam ederim buradan... :D

tunelde bi mağzada gibson flying v gordum.2.el.cok tatlı geldi git bi bak bence.su kucuk bi dukkan var cort satan vitrinde bi sürü cort var.

Ankara'dayım ve İstanbul'a yakın zamanda gitme gibi bir olasılık gözükmüyor... :( Ama İstanbul'daki bir arkadaş bakıp en azından bana fiyat söyleyebilirse sevinirim...

vilekrueger demiş ki:
secks demiş ki:

biz eşşek başımıyız burda.. delikanlı adam yuvarlak gitar kullanmaz lan!! :p

Eheheh :) Bu da benim RR3'üm , 2 gitar verdim bunu alabilmek için :) Yamaha RGX 420 DZ ve Dimarzio manyetikli Slammer Explorer'a karşılık aldım :) Köprü manyetiği S.Duncan SH-4 :)

cennnnrb2.jpg

cenngs9.jpg

masterofpuppetsasd demiş ki:
ben sordum
1.200 dolar gibi bi fiyat verdi ama cok inanılmaz temiz bi alet.yani alıcak olursan kesinlikle değer bence.

Fiyat benim bütçeyi bir hayli aştı... Artık kaç sene geçmesi lazımsa kasacam abi, alacam bi Gibson Flying V... :D

Teşekkür ederim, yardımların için... :)

acıkcası ben secks in gitarlarına baktıkca sadece hevesleniyorum.gaza geliyorum deyim yerindeyse :D bende bigün ole bi seri yapıcam die.

kimsenin hevesi kacmasın bence.sonucta herkese olur.nette daha üst model gitarlara bakıncada insanın kendi gitarına bakmayası gelir.ama kesinlikle herkesin gitarı kendine güzel vine_inlay in dediği gibi

masterofpuppetsasd demiş ki:
acıkcası ben secks in gitarlarına baktıkca sadece hevesleniyorum.gaza geliyorum deyim yerindeyse :D bende bigün ole bi seri yapıcam die.

kimsenin hevesi kacmasın bence.sonucta herkese olur.nette daha üst model gitarlara bakıncada insanın kendi gitarına bakmayası gelir.ama kesinlikle herkesin gitarı kendine güzel vine_inlay in dediği gibi

hacı sendeki kevın bond çok süper alet. walla bende daha o gitarı taşıyacak çalacak tecrübe bile yok:D... yani gitarın usa değil ama ne biliyim o gitar karizma olarak çok üst seviye bir gitar... walla o imzayı her gördüğümde kıskanıyom biraz tutamadım kendimi:D

Geri