Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

badevil demiş ki:
DreamofStyks demiş ki:
sen bunu biraz daha aç bakalım

tamam verdiğin bilgiler yararlı olabilir ama uslubun garip olduğu için oyle bişey yazdım
bir sorunun varsa ö.m de devam edersin

o gibi tipler= Herşeyden bi anlam çıkarmaya çalışan iğnelemek hayati felsefesi olmuş, herşeyi kendi üstlerine almakta 1. numara.

Yeterince açık oldu mu ayrıca seninle olan dialoğum bu cümleyle bitmiştir P.M falan bekleme bence ondan daha önemli işlerim var.

Bide bundan sonraki herhangi bir postumu okumazsın olur biter kimse sana o postu uygulamak zorundasın veya o post senide kapsıyo demedi.

O postta ne demek istediğimi anlayan insan uslubumda da bi gariplik olmadığını anlar zaten.

KoRnoManiac demiş ki:
işte bu da benim yeni gitarım.fotomodellere taş çıkaran fotoları da bunlar :D

07112006.jpg

07112006004.jpg

07112006003.jpg

Rengi çok hoşmuş yanlız =)) Hayırlı olsun 2550 olmadı ama ondan farksızda değil bence çok iyi yapmışsın ;)

Yanlız ilk fotoda ben mi yanlış gördüm bilmiyorumda floyd rose biraz yukarıda kalmış gitara tam paralel değil gibi onu düzeltirsen entonasyonunda daha iyi bi hale gelir

ö.m yaz diyince buda havaya girdi kendi çapında :D
maksat burda polemiğe girmemekti ama ... anlamanı beklemekle hata yaptım

ayrıca benimle olan diyaloğunu bitirmen benim için büyük kayıp. bu gece uyku tutmaz artık.

masterofpuppetsasd demiş ki:
tremolo normal :D sadece ibanez treololarının yan tarafı tam düz olmadığı için (hani ücgenimsi bi sekil var) ole gozukuyo

Halla halla bana herkes en iyisi tamamen parelel olcak dendi bugüne kadar ama yine ilk fotoğrafa bakınca iki ucunada aynı boyutta gibi duruyor ... =/

Ben yanlış mı ayarladım şimd =))

Ama üçgen şeklinde olsa çok saçma olur bence ozaman altına fener mi tutucaz ayarlerken gitara paralel mi oldu diye bence üstünün paralel olması gerekiyo çünki tam adını bilmiyorumda floydun arkasındaki vida gibi olan çubuklarda biraz havada hani üçgen olsa yan tarafları yanlar öle durur ama sadle'lar yine paralel durur... ama kafam karıştı şimdi benimde :S

DreamofStyks demiş ki:
Rengi çok hoşmuş yanlız =)) Hayırlı olsun 2550 olmadı ama ondan farksızda değil bence çok iyi yapmışsın ;)

Yanlız ilk fotoda ben mi yanlış gördüm bilmiyorumda floyd rose biraz yukarıda kalmış gitara tam paralel değil gibi onu düzeltirsen entonasyonunda daha iyi bi hale gelir

ben de tam onu sorcaktım abi foruma başlık açıp..
yandaki şeritlerin paralel olması mı gerekiyo floydroseun?benimki biraz kalkık gibi duruyo.onu arkadaki yayları sıkarak düzeltebilirim değil mi?düzeltince fretler de cızıldama olur mu?önceden rg370 vardı hiç korkmadan ayarlıyodum ama şimdi korkuyorum doktor :D

yardımcı olursan sevinirim ;)

evet o çizgi paralel olucak arkadaki vidaları sıkarak düzeltirsin ama 10 kere akort edip sıkman gerekiyor kolay ama zahmetli.eğer cızırdama olursa floyd rose un vidalarını biraz kaldır alyan anahtarın varsa...

gitar dediğin gibi washburn bt-4 manyetikler orjinalindeki manyetikler sadece üzerinde yapıştırıcı gibi maddeler var işte sedefli aynalı şeklinde...
sonuç olarak performansı etkileyecek bişiler yapmadım ki ibanez var ona dimarzio takıcam bu süs olsun ;)

yakında eklicem gitarımı ama şimdilik 6 parça halinde eklersem gülersiniz inşallah emg ve 5 imi alıcam bi de krom rengi burgu, swich, pot ve floyd rose eklicem üstüne öyle koyucam yakındır :D

Geri