Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

PuNcHiE demiş ki:
İşte bu da yeni bebeğim :D:

kompleim9.jpg

boydanqg2.jpg

ensedennm8.jpg

kafatw9.jpg

hellraiser ı bulamasaydım ben de aynısından alacaktım drumcityguitarland çok yaşa :) (reklamları izlediniz)
çıkartma getirdin mi bana????????

bugatay demiş ki:
chatking,
bu gitarı boyatmış olduğunu sanıyorum.çok iyi görünüyor boyası.manyetiklerle ilgili bilgi isterim çok hoş çok beğendim

Yok hayır bildiğin Satin Black işte :) .. Manyetkleri güzel değiştirme gereği hissetmedim, biraz bas karakterliler ama benim daha çok hoşuma gidiyor böyle :p ..

esp nin seri uretimi o =p ibanezde yok ole bisey =) Esp olana gorede olculeri daha buyuk esp nin cift manyetikli modelindekiler 81 85 yani aktif ama bundakiler pasif farklı olarak cunku pasifleri daha cok severim bide esp modelinin cizgilerile ufak farklılıkları var ve bunun jak girisi alttandır ustten degil =) ve klavyesinin arkası traslıdır tabi onude =)

DaveMustaine_64 demiş ki:
hipertansiyon, senin ilk mesdajındaki linki düzenleyip diğer mesajları siliyim dedim, bir sürü mesaj geldi başlığa yanlışlıkla senin mesajları sildim, herşeyi yüzüme gözüme bulaştırdım yani pardon :mrgreen:

linki veriyorum ama sen kendi ekipmanın olarak bir daha yollasan iyi olur , pardon :mrgreen:

http://new.photos.yahoo.com/oozturk2002/album/576460762379608540/photo/294928804097343119/0

Buraya direkt nasıl yüklerim ?

Geri