Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

cigarette demiş ki:
The_Scorpions demiş ki:
Çok uğraştık babamla ama sonunda adam ettik gitarı :D (Sap,devreler,knoblar,potanslar,jack ne varsa değiştik :D )

Küçük bi not:Sap manyetiği var gibi gözükse de şu an sadece kapak vardır :D. Ayrıca ince mi teli kopmuş :D :D )

ne güzel,ne iyi bi baban varmış senin :)

benım babamda bole sapıktır :D ... eskı bır gıtarım vardı benım, annem nasıl becerdıyse kopruyu kırmıs temızlık yaparken (floyd. koprunun alttakı döküm kısmı) sanırım catlak falan vardı olay anneme patladı tabıkı... babamla oturduk ımalat resmını cıkartmıstık kumpasla olce olce sonra babam, kalıp çelıklerı olur baya sert dayanıklı ondan yapmıstı calıstıgı yerde ama celık alasımı artınca dolaylı olarak agırlasıyor gevur ölüsü gıbı olmustu :D:D

The_Scorpions demiş ki:
Gökhan potlar sırıtmış demiş ama EMG yazısının rengi ile tam uyum içindeler bence ;)

Ben pot kapaklarını özellikle çok yakıştırdım, bu tarz tezatlar hoşuma gidiyo benim de, kırmızı gitara mavi DiMarzio takmıştım bi ara... =)

Gitarın çok hoş olmuş, sahnede çekilmiş fotoğraflarını görmek isteriz. :D

enver demiş ki:
cigarette demiş ki:
The_Scorpions demiş ki:
Çok uğraştık babamla ama sonunda adam ettik gitarı :D (Sap,devreler,knoblar,potanslar,jack ne varsa değiştik :D )

Küçük bi not:Sap manyetiği var gibi gözükse de şu an sadece kapak vardır :D. Ayrıca ince mi teli kopmuş :D :D )

ne güzel,ne iyi bi baban varmış senin :)

benım babamda bole sapıktır :D ... eskı bır gıtarım vardı benım, annem nasıl becerdıyse kopruyu kırmıs temızlık yaparken (floyd. koprunun alttakı döküm kısmı) sanırım catlak falan vardı olay anneme patladı tabıkı... babamla oturduk ımalat resmını cıkartmıstık kumpasla olce olce sonra babam, kalıp çelıklerı olur baya sert dayanıklı ondan yapmıstı calıstıgı yerde ama celık alasımı artınca dolaylı olarak agırlasıyor gevur ölüsü gıbı olmustu :D:D
sizinkilerde süpermiş be hocam :)

gitarların hepsi ama hepsi birbirinden güzel kendi gitarımı koymaya utandım açıkçası... bi an "Ulan Elektro'mu çalsam die düşündüm" :D ama tabi asla bass'ın kendine has tınısı kendien has sesleri war onlar beni bitirio benim gitarın Si telini koparmıştım (en kalın teli 5.) bugün taktırıcam akşamda kendisinin fotomodellik yaptıı fotoğraflarıda koyacaım :D

Vine_Inlay demiş ki:
The_Scorpions demiş ki:
Gökhan potlar sırıtmış demiş ama EMG yazısının rengi ile tam uyum içindeler bence ;)

Ben pot kapaklarını özellikle çok yakıştırdım, bu tarz tezatlar hoşuma gidiyo benim de, kırmızı gitara mavi DiMarzio takmıştım bi ara... =)

Gitarın çok hoş olmuş, sahnede çekilmiş fotoğraflarını görmek isteriz. :D

İnşallah kardeşim.Seneye şenliklere çıkacam kafaya koydum.Bi şekilde öttürecem gitarı artık yeter :D

Bunlarda benimkiler ...

p4180703gn9.jpg

Buda Benim Kankam :) yakında Ailemize Amplifikatör isimli bi arkadaş daha katılıcak we hep birlikte çok güzel işler yapacaımıza inanıorum... :) :LOL:

cimg1608kq5.jpg

cimg1612ix0.jpg

cimg1613pc4.jpg

evet arkadaşlar yeni gitarım.vallaha modelini bilmiyorum sadece bildiğim baya eski bi gitar japon yapımı yamaha.Gitar izmirde Erkan Sızarlar ustanın eline hayat bulmuş ve çok güsel bi gitar olmuştur.hatta şu an arkadaşımın kullandığı prestige ibanezle test edilip üstünlüğü arkadaşım tarafındanda onaylanmıştır :) hatta benim ibanez rgr 480 den bile daha kullanışlı şu anda.Yapılan işlemler ilk önce klavye değiştirilmiş abanozdan bile daha sert olduğunu söyledikleri adını şimdi hatırlamıyorum yarın öğrenip yazarım kakobo mu koko kolamı :) bi ağaçtan yapılma klavye takılmıştır.Klavye şu anda mükemmel rahattır.Perdeler tabiki dunlop yapılmıştır.manyetikler 2 dene DiMarzio Steve Morse ve 1 adet USA Fender single olmaktadır.Bide köprünün altına ahşap aparat yapılıp sabit köprü olarak kullanılmaktadır.Tabi benim tercihim :9 floydta bi sorun yok :)Ayrıca komple cila geçilmiştir.Vallaha modeli yapım yılı konusunda bilgisi olan varsa yardımcı olsun.gitarın eski halini görseniz yuh dersiniz :)

cocobola :) abanozdan sert değil, bir nevi rosewood ama çok güzeldir. resimlerden anlaşılmıyor ama koyu bir kırmızı/turuncu olması lazım. bu da benim cocobolam:

çok güzel gitar, güle güle çal.

secks demiş ki:
cocobola :) abanozdan sert değil, bir nevi rosewood ama çok güzeldir. resimlerden anlaşılmıyor ama koyu bir kırmızı/turuncu olması lazım. bu da benim cocobolam:

çok güzel gitar, güle güle çal.
hah ondan işte :) cocobola abi ne komik isim cocobola :) dediğin gibi hafif kızıl bi rengi var.Bide gitarın modelini yapım yılını öğrensem :)

Geri