Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

ilk gitar çalmaya başladıgımda harclıklarımla biriktirip aldığım , seninkiyle aynı renk prince marka bir gitarım vardı.İnternetten effect programı* indirip 5 ytl lik kulaklık ile calardım.Aklıma o geldi..

*Efekt programı 5 saniye gecikmeyle sesi verirdi.

buyukwc6.jpg

Bir de RunemagicK'i youtube sitesinde dinleyin, arkadaş Steve Harris gibi çalıyor Iron Maiden parçalarını. Bu arada sayesinde hayalini kurduğum Fender sahib olmuşumdur. Süper çocuktur RunemagicK:)

Bunlarda benimkiler.
Sol taraftaki 1981 Japon yapımı Ibanez Blazer Series Custom Made. Neck: 57 Fender, Middle 62 Fender , Bridge Dimarzio Chopper . Pickguardı el yapımı pearloid. Potans düğmelerine kadar herşeyi Amerikadan gelmiştir.Bridge ve burgular orjinaldir.Fredler Jim Dunlop tır ve yeni takılmıştır.Elektrik aksamı dimarzio dur. Üzerinde single-humbucker donusumunu saglayan switch var.Yakındada icine zvex fuzz factory devresi monte edecegim. İster inanın ister inanmayın şu an birisi 10.000$ teklif etse bu gitara vermem.Nedeni ise bu gitarı neredeyse 1 senede toparladım, çok uğraştım.Boyasına cilasına kadar kendim yaptım. Manevi olarak benim icin satılmayacak kadar değerli.Ayrıca şu kadarını soyliyeyim elimde daha onceden Fender Eric Clapton series vardı. Arkadaşımda da Sambora vardı .Onlarla bu gitarı kıyasladım .Onlar kadar iyi diyebilirim.Hatta bence daha iyi.

Diğer gitar ise 2005 Meksika yapımı Telecaster.Bridge orjinal amerikan yapımı ile değiştirilmiştir.Kısa zamanda manyetik modifiyeside yapcağım.Kanımca Meksikanın iyi ürettiği gitarlardan bir tanesi.

DonCorleone demiş ki:
Bunlarda benimkiler.
Sol taraftaki 1981 Japon yapımı Ibanez Blazer Series Custom Made. Neck: 57 Fender, Middle 62 Fender , Bridge Dimarzio Chopper . Pickguardı el yapımı pearloid. Potans düğmelerine kadar herşeyi Amerikadan gelmiştir.Bridge ve burgular orjinaldir.Fredler Jim Dunlop tır ve yeni takılmıştır.Elektrik aksamı dimarzio dur. Üzerinde single-humbucker donusumunu saglayan switch var.Yakındada icine zvex fuzz factory devresi monte edecegim. İster inanın ister inanmayın şu an birisi 10.000$ teklif etse bu gitara vermem.Nedeni ise bu gitarı neredeyse 1 senede toparladım, çok uğraştım.Boyasına cilasına kadar kendim yaptım. Manevi olarak benim icin satılmayacak kadar değerli.Ayrıca şu kadarını soyliyeyim elimde daha onceden Fender Eric Clapton series vardı. Arkadaşımda da Sambora vardı .Onlarla bu gitarı kıyasladım .Onlar kadar iyi diyebilirim.Hatta bence daha iyi.

Diğer gitar ise 2005 Meksika yapımı Telecaster.Bridge orjinal amerikan yapımı ile değiştirilmiştir.Kısa zamanda manyetik modifiyeside yapcağım.Kanımca Meksikanın iyi ürettiği gitarlardan bir tanesi.Kısa zaman once 850 ytl ye satışa cıkardım ve satılmadı. Bende 850 ye satacagıma hic satmam daha iyi dedim.

]

bi demo kayit falan atar misin? sesini dinleyelim.anlattigin kadar iyimi bakalim.gule gule kullan...

Aklıma bira masasından yapılmış tele geldi forumdaki :)

Bu arada gitarı kasımda aldım hala fotoğraflarını çekemedim, arkadaşlar ödünç fotoğraf makinası arıyorum, var mı veren? :LOL:

buyrun arkadaşlar gözleriniz bayram etsin buda benim 1976 yapımı amerikan telecasterim. pek fazla görünen bi alet diildir günümüzde ama öle janjun tonlara gelmez efekt filanda yemez ağır abi işidir.

rjm36653.jpg

exQ36767.jpg

Eo936802.jpg

P3K36829.jpg

Geri