Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

MTZ demiş ki:
Ben Orionzis o accountumu bir turlu acamadım bende arkadastan rica ettim onun accountunu aldım.. Bir suredir heyecanla bekledigim gitarım sonunda elime gecti.. Bekledigimede deydi.. Ellerine saglık Fatih usta=) Fret bitisi gibi ince detaylar cok hosuma gitti=)

11ju6.jpg

12313pd2.jpg

1234ud6.jpg

2223vi0.jpg

2214pq9.jpg

2244fl5.jpg

33333gx6.jpg

Saygılar =)

deli solak :)

valla orizonis veya MTZ kardeş, bu gitarına "aynalı tahir" adını ver derim.
hayırlı olsun. hakikaten dedikleri gbi "janjan"lı olmuş.
bu arada ilk resimdeki bebeklerin altını temizledikleri ıslak mendil poşeti değildir umarım. :LOL:
şaka bir yana, gerçekten güzel alet. ayna çatlatma güzel fikir. sen mi istedin, fatih mi önerdi?

ehehe =) ya o olay sole oldu renge karar veremioduk =) sora ben ayna olsun dedim fatih abi kırık olsun dedi ole oldu =) bu arada o mendillerin amacı 20 dk once yere dokulen mayonezleri silmek :D

Gitarı Fatih abinin yerinde görmüştüm geçen hafta, biraz konuşmuştu hatta gitar hakkında.Şu yeşil inlayli RR'ı söyledim o arkadaşa yapıyorum bunu da dedi.Bu gitara hatta 26 perde koyalım demiş sen 25 yeter demişsin.

jan janlı gitar moda olmuş :) daha yeni toplattım gitarı bilsem ikide ışık ben taktırırdım sahnede hatunların aklını alırdım.hatta yanıp sönen kırmızı küçük bi kalp :) aman aman , gelsin ekmek.

abi bide hakkatten ya biraz küçük koyalım şu resimleri :)

halilpazarlama demiş ki:
jan janlı gitar moda olmuş :) daha yeni toplattım gitarı bilsem ikide ışık ben taktırırdım sahnede hatunların aklını alırdım.hatta yanıp sönen kırmızı küçük bi kalp :) aman aman , gelsin ekmek.

abi bide hakkatten ya biraz küçük koyalım şu resimleri :)
abi sen evlenmiyomuydun ya ne hatunu... :twisted: :twisted:

Gitar harika olmuş...

Arkadaşlar bence MTZ'nin gitar harika olmuş gerçekten başarılı bir çalışma cesaret isteyen bir üretim eminim tonları da çok iyidir.Ben de öğrenmek isterim ne kadara mal olduğunu ,ben de düşünüyorum böyle çılgın bir gitar yaptırmayı .
Tebrikler diyorum Fatih Ustaya.MTZ hayırlı olsun yeni gitarın.. :LOL:

Geri