Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

aha buda yeni gitarım kısmetse 10 gün içinde gelcek ilk yurt dışı alışverişim biraz korkuyorum o yüzden gerçi adamla uzun uzun konuştuk 2 kere gitar göndermiş türkiyeye daha önceden hayırlısı bakalım...

DSC06407.JPG

DSC06404.JPG

Blackened85 arkadaşım gitarın gerçekten muhteşem gözüküyor.hayırlı olsun güle güle çal :)bende sen gibi gitar yolu gözlemekteyim,açıkçası bende biraz tedirginim nasıl olacak nasıl gelecek diye,seni anlıyorum,hadi ikimizede hayırlısı olsun :)

ebayden aldım adam 1000 bilmem kaçtane işlem yapmış öncesinde,hepside olumlu sonuçlanmış,150 $ kargo parası,gitarın başına bişey gelmesin diye bu kadar tutuyor sanırım o yüzden içim biraz rahat,

rahat falan değil be 150 $ kargo parasımı olurrr 2 aylık yemek param o benim :D

unchosenone demiş ki:
evett aynı fikirdeyim..eski bilgisayar monitörlerini döver gibi bcrichi dövdüğümü hatırlarım :D

Ooo Bc Rich'lere taş atmaya başlamış herkes. :twisted:

Gidip dandik modelleri alırsanız dövünürsünüz tabi.Benim gitarın sapı oldukça rahat, C şeklinde sanırım.Kalıncana. 8)

Blackened85 demiş ki:
aha buda yeni gitarım kısmetse 10 gün içinde gelcek ilk yurt dışı alışverişim biraz korkuyorum o yüzden gerçi adamla uzun uzun konuştuk 2 kere gitar göndermiş türkiyeye daha önceden hayırlısı bakalım...

Abi ayıp olmazsa ne kadar ödedin bunun için öğrenebilir miyim, nette bulamadım da. Çok beğendim ben bu gitarı :D

Blackened85 demiş ki:
ebayden aldım adam 1000 bilmem kaçtane işlem yapmış öncesinde,hepside olumlu sonuçlanmış,150 $ kargo parası,gitarın başına bişey gelmesin diye bu kadar tutuyor sanırım o yüzden içim biraz rahat,

rahat falan değil be 150 $ kargo parasımı olurrr 2 aylık yemek param o benim :D

abi içinize kurt düşürmek gibi olmasın ama mesela üretim hatası çıktı ağacında sapında falan tamir edilecek gibi değil (başıma geldiği için söylüyorum) nasıl geri vereceksiniz abi görmeden gitar almak bana çok cesurca geliyor yada ben böle bişey yaşadığım için korkuyorum :)
mesela aynı model 2 gitar arasında bile fark olabiliyor o açıdan dedim.

Geri