Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

ulan bi gittim geldim geyikler basmış başlığı... 8O

ayrıca bende diyorum ki marty friedman kirk hammett ı döver...(zaten kirk hammett daha master of puppets solosu atamıyo)

tundirhed bu lafım sana :evil: !! galatasaray fener i döver :twisted:

benim öyle bi lafım yok. ayrıca dikkat ettim sürekli insanlar sözde benden alıntı yapar gibi yapıp söylemediğim lafları ağzımdan yazıp sanki geyiği ben başlatmışım gibi bir hava yaratmaya çalışmışlar. mesajlarım ortada, sizi hep başlığı amacından saptırmayın diye uyardım ben.

hepiniz atılacaksınız, ben istediğim gibi ahkam kesecem bu forumda.

secks demiş ki:
benim öyle bi lafım yok. ayrıca dikkat ettim sürekli insanlar sözde benden alıntı yapar gibi yapıp söylemediğim lafları ağzımdan yazıp sanki geyiği ben başlatmışım gibi bir hava yaratmaya çalışmışlar. mesajlarım ortada, sizi hep başlığı amacından saptırmayın diye uyardım ben.

hepiniz atılacaksınız, ben istediğim gibi ahkam kesecem bu forumda.

Yetişin dostlar "secks" mesajları değiştiriyo. :D Biri engellemezse o atılmayacak forumdan. Onu da dibe çekmeliyiz. :LOL:

secks yönetimin ajanıymış, forumdaki geyik potansiyeli olanları belirlemek için görev yapıyormuş.

İstediği kadar editlesin mesajları, alıntılar yapıldı bir kere, artık çok geç nihaha.

Ben çok sevdim hadi baştan :LOL:

025hw0.jpg

Bunun ne olduğunu bilen var mı?

DaveMustaine_64 demiş ki:
Başlığı kilitlemek yerine temizlemek daha doğru olacak galiba, birkaç gün içerisinde temizlerim fakat neden geyiğe sardınız harbiden merak ettim :)

Halilpazarlama'nın flütü, secks'in tuneri, Fender'in sapı, Jackson'un havası derken birden kendimizi çatışmaların ortasında sevimli bir çocuk yüzü olarak bulduk. =)

Seviye süper taban yapıyomuş isteyince, bunu gördük bu başlıkta...

Geri