Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

ben kaç senedir metal dinliyorum olum , banamı öğretecen , ilkokulda başladık olum biz bu müziğe , özenti değiliz biz , black albümle tanımadık olum biz metallicayı kill'm all zamanından bilirim ben , saniyede kaç nota basıyom ben biliyomusun , atmosferik gotik etkilenimli pure teatral senfonik gotik metal dinliyorum olum ben , zargoroth un always (doğru yazdım bu sefer) black şarkısını biliyomusun sen......... diye uzar gider turkrock polemikleri :)

thunderhead demiş ki:
Bu arada Jackson Ibanez'i, Pentagram Metallica'yi, GT 8 XT live'i, Analog Dijital'i, Secks Cavernosum'u (abi ismini dogru yazdim bu sefer kontrolda ettim ozel mesajla azarlama sonra :LOL: ), Fenerbahce'de Galatasaray'i dover..........

:twisted: Nihahahahahah :twisted:

+ megadeth metallca yi.....

Basilmadik damar birakmadik efem :roll:

edit1:Heheh bu arada bende Kirk Hammet dan daha iyi Kirk Hammet solosu atarim.... :LOL:

edit2: Berkay buralarda degil heralde...Topumuzu falakaya dizecek :LOL:

cavernosum demiş ki:
Maşallah. Arkadaş David Gilmour'ın emmoğlu falandı heralde.

Damarına bastı herhalde en sonunda valla sakin de bir arkadaştı çok haşinleşmiş o an gözünü kan bürümüş olsa gerek :D Nevri dönmüş işte. Olur insanlık hali. Kimbilir daha neler dedi ondan önce..

*Dipnot: Valla berkay gelince hepimizi haşlıycak ama :D

yapmayın etmeyin, gelin gitarlarımızın değişik resimlerini asalım, bir birimize gösterelim. hem davemustaine64 görürse çok üzülür bu halini başlığın.

thunderhead demiş ki:
....bide Les Paul abartilmis bir gitardir....

...ciddiyim.... :)

secks demiş ki:
peavey denince de benim aklıma bu geliyor :LOL:

Peeweedvdcover.jpg

Tabi explorer kasalarin gereksizligine hic girmeyelim :LOL:

En iyisi Fender, öyle olmasa 1952'den beri satbilirler mi Tele'yi, ne çınarlar devrildi o günlerden bu yana, SSCB bile yıkıldı. Ama Fender sabit... Evet evet, Fender hepsini döver, bi de YouTube'de izledim geçen, kaplan aslanları dövüyo, vay be doğal ortamında hiç karışlaşması mümkün olmayan bu iki hayvanı insanlar bi araya getirmiş, kimisi çifleştirip üçüncü tür elde etmeye çalışıyo, kimi de dövüştürüyo. =) Hayat ne garip...

thunderhead demiş ki:
Secks Cavernosum'u (abi ismini dogru yazdim bu sefer kontrolda ettim ozel mesajla azarlama sonra :LOL: )
:twisted: Nihahahahahah :twisted:
c küçük olacak ciğerim, yine yanlış işte :evil: :LOL:

Düzeltme: Böyle alıntı yapınca orjinal mesajı okumayanlar da farklı bir şey sanıcak, ucu çok açık olmuş cümlenin yahu :LOL:

Vine_Inlay demiş ki:
En iyisi Fender, öyle olmasa 1952'den beri satbilirler mi Tele'yi, ne çınarlar devrildi o günlerden bu yana, SSCB bile yıkıldı. Ama Fender sabit...

o çınarları da tele yaptılar hatta :idea:

ben nick falan seçmiyorum kardeşim, sizi uyarmaktan dilimde tüy bitti. hem mağdurum ben. gitarımın tunerını gösterdim diye bi kafamda kırmadığınız kaldı. asıl elinde flüt "feel the difference" diyen arkadaşı atsınlar siteden. zaten evleniyormuş, müstakbel eşine zaman ayırsın internet başında sürteceğine.

Ben de yeni nik buldum, benim yeni nikim herkesinkini döver. :D Ama ne komik olur, bu kadar kişiyi siteden atsalar.

Bu arada toplu atmalarda indirim oluyomuş, bilgisi olan var mı bu konuda. :mrgreen:

-Geyiği başlatan benim!

-Hayır, o değil, benim.

-Hayır, ben.

-Ben

-Benim diyorum, anlamıyo musunuz?!

-Benim, bak döverim ha!

-Onlar yanlış biliyor, kimsenin suçu değil bu...

Hepimiz atacaklar, ha bi adım önde, ha arkada... :D

Geri