Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

fuckinick demiş ki:
bence secks cavernosum'u döver

masterofpuppetsasd demiş ki:

Nickim üzerinden prim yapmaya çalışmayın :twisted: :LOL: Ayrıca kara kuşak Funk-hu'cuyum.

secks demiş ki:
arkadaş, başlık gitarını göster değil mi? ben de gitarımın en sevdiğim yeri olan tunerını gösteriyorum, bir itirazın var mı? :LOL:
Abicim öyle kıyısından köşesinden bir resim asıp bu ne diye sorunca ben de arkasından garip bir cevap gelicek sandım. Ne itirazım olacak. Benimle polimiğine girmeyiniz riciderim. :LOL:

secks demiş ki:
dinlemeyi öğrenin önce sayın cavernosum, belgelerle cevap verin benim gibi! lsr kıral tuner mıdır değil midir, onu bi konuşalım önce :!:

ayrietten tunerı gitarın kıyısına köşesine koymuşlarsa ben napiym kardeşim. bu memleket kilobaytları kolay kazanmıyor, yedirmem elin imageshackine :idea:

kaç yetimin hakkı var deyılmi o grossbaytlarda yazık gunah :):):)

secks demiş ki:
dinlemeyi öğrenin önce sayın cavernosum, belgelerle cevap verin benim gibi! lsr kıral tuner mıdır değil midir, onu bi konuşalım önce :!:

ayrietten tunerı gitarın kıyısına köşesine koymuşlarsa ben napiym kardeşim. bu memleket kilobaytları kolay kazanmıyor, yedirmem elin imageshackine :idea:
o elingi bi indir once heee.

bede flütümü koyacam gitarlarım kadar değerlidir , setupımın nadide parçası :)

cimg1804sw3.jpg

PhoibosApollon demiş ki:
secks demiş ki:

o elingi bi indir once heee.

Sakin olun beyler, şurda konuşuyoz güzel güzel, gerginliğe gerek yok yani! :cigara :LOL:

lütfen helvacıoğluyla yamahayı karıştırmayalım.helvacıoğlunun kendine has drivelı bi soundu var.yamaha daha sert.mesela kardeş olun ey insanları çalarken yamaha daha güzel oluyo çünkü şarkıda isyankar bi hava var.ama mesela dediğim gibi süper babadaki hisli tınıyı elde etmek için helvacıoğlu şart.dimarzio delik yaptıracam bide para olursa tabi yanınada sedef kakma güzel olur diye tahmin ediyorum :)

halilpazarlama demiş ki:
lütfen helvacıoğluyla yamahayı karıştırmayalım.helvacıoğlunun kendine has drivelı bi soundu var.yamaha daha sert.mesela kardeş olun ey insanları çalarken yamaha daha güzel oluyo çünkü şarkıda isyankar bi hava var.ama mesela dediğim gibi süper babadaki hisli tınıyı elde etmek için helvacıoğlu şart.dimarzio delik yaptıracam bide para olursa tabi yanınada sedef kakma güzel olur diye tahmin ediyorum :)

abi koptum ya :):):) yanı cesıtlı tonları yakalamak ıcın bır adet helvacıoglu ve yamaha sart dıyorsun deyılmı ustadım yanı bırde pıyasada muzık yapıyorsan cesıtlılık sart

secks demiş ki:

Efenim istirham ediyorum, ben sizi dinledim, siz de beni dinleyin. Bırakın bitireyim cevabınızı sonra verin. Belgelere gelince hepsi elimde mevcut eğer belgelerinize güveniyorsanız sizi Söz Fato'da Reissue programına bekliyorum. Kozlarımızı orada paylaşalım. LSR gıral tuner falan da değildir. Çok delicate bi kere. Elinin gölgesinden yalama oluyorlar. Ben üzerinize afiyet biraz güçlü kuvvatlı adamım, böyle delicate aletlerle yapamam.

Kilobyte mevzusuna gelince, memlekette-özellikle doğu anadolu bölgesinde- kallavi miktarda byte madenleri var ancak Ameriga çıkarmamıza izin vermiyor. Bunu bilahare konuşuruz.

Öyle değil mi sayın seyirciler? Kendime bir alkış :!: :çokuğraşmamarağmençıkmayanalkışsmiley

Geri