Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

halilpazarlama demiş ki:
abi dean kardeşin benimde borç var satalım diyom yanaşmıyo velet , vallaha sıfır 2500 ytl ama hiç düşünmedim.parayı babam vermeseydi ben çoktan el koymuştum
:)

abı o gıtar cok guzel ama ya kıyılırmı masallah dıyelımde umarım halledersın para durumlarını ben 2tane padal sattımda nevrım dondu baya baya alısıyorum ekıpmanıma bırak boyle bır gıtarı elden cıkartmayı.. uamrım hallolurda gerek kalmaz satıs olayına

enver demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
abi dean kardeşin benimde borç var satalım diyom yanaşmıyo velet , vallaha sıfır 2500 ytl ama hiç düşünmedim.parayı babam vermeseydi ben çoktan el koymuştum

abı o gıtar cok guzel ama ya kıyılırmı masallah dıyelımde umarım halledersın para durumlarını ben 2tane padal sattımda nevrım dondu baya baya alısıyorum ekıpmanıma bırak boyle bır gıtarı elden cıkartmayı.. uamrım hallolurda gerek kalmaz satıs olayına
evet bende şu anda bi amfi ve 2 gitar kaldı.onlarıda satarsam atacam kendimi hiltonun tepesinden.

halilpazarlama demiş ki:
enver demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:

evet bende şu anda bi amfi ve 2 gitar kaldı.onlarıda satarsam atacam kendimi hiltonun tepesinden.

bence onları satmadan hıltondan atla ıntıhar et en azından arkandan gelene ıyıbır mıras olur be abı.. zaten onarı satınca bır hiç gibi olursun yanı ben ole hıssederım.. pedal sattım babam dıyor burası neden bole olmus o bıle alısmıs kızdı bana neden sattım dıye neden bozdun okadar ugrastın dedı.. içimde ne fırtınalar koptu satarken bırde gıtarımı satsam psıkolojık destek alırdım herhalde... iyi gitar calamıyorum ama onların varlıgı yetıyor bee

Erren demiş ki:
benim babamda satma hiç bir şey diyor işine yaramıyorsa bile koy bi kenarda yenisini alim eskisi dursun ama satma diyor ...
aynen benim babamın görüşleride böyle.satma olm çok mal alıp-satmak iyi bişey değil der.gençliğinde mal alıp satarken dolandırılan,kandırılan çok kişi görmüş :)

sımdıye kadar cok pedal gectı elımden ılk baslarda ne yapıyorsun bu pedalları dıyordu babam sonradan anladı neyın ne oldugunu sımdı bır sey demıyor almama ama satınca kızıyor gerek yok neden satıyorsun kı dıyor... bırde anneme ogrete bılsem neymıs efendım kablolar cok toz bırıktırıyormus onalar yerdeyken temızlık yapamıyormus evın bır odasını senın dımdımlarına ayırmak zorundamıyız herseyı temızlikya :):)

ZebulaH demiş ki:
Birde az para harcayınca bile dalacakmış gibi bakan babalar var. :)

yanlıs anlasılmasın dostlar baba para ver pedal alcam durumu yok... ben oglen yemeklerınde ac gezen, ayakkabı benı bırakana kadar ayakkabı almayan onun yerıne pedal,yedek tel ve pena alan tıplerdenım yanı ole bol bır durum yok :):)

Sevgilisi olmayan erkekler daha çok gitar değiştiriyomuş üstadlarım, ne diyosunuz bu duruma... :LOL: :metalhead

Bi de Türkiye şartlarında bi öğrencinin eski gitarını satmadan yenisini alması zor bi durum. "Biz böyle değiliz, hayat böyle" yani...

Vine_Inlay demiş ki:
Sevgilisi olmayan erkekler daha çok gitar değiştiriyomuş üstadlarım, ne diyosunuz bu duruma... :LOL: :metalhead

Bi de Türkiye şartlarında bi öğrencinin eski gitarını satmadan yenisini alması zor bi durum. "Biz böyle değiliz, hayat böyle" yani...

abı kesınlıkle ole sevgılı nezaman tekmeyı vuruyor ekıpman genıslıyor para otomatık olarak bırıkıyor :):)

valla ben zaten ne aldıysam kendi paramla aldım ondan kimse karışamıyo.tabi aynı şekilde de borç ödeme durumundada yalnız kalıyorum para bulamayınca satıyorum.şimdi ben evlilik hazırlığı için eşya alırken boss gt8 alıp çeyizdeki eşyaların arasına karıştırıp dvd player diye yutturacaktım ama anladılar.kıyamet koptu tabi.bunu alcağına ütü falan alsaydın ya dedi annem bi an durup düşündüm ben nerdeyim diye :)

halilpazarlama demiş ki:
valla ben zaten ne aldıysam kendi paramla aldım ondan kimse karışamıyo.tabi aynı şekilde de borç ödeme durumundada yalnız kalıyorum para bulamayınca satıyorum.şimdi ben evlilik hazırlığı için eşya alırken boss gt8 alıp çeyizdeki eşyaların arasına karıştırıp dvd player diye yutturacaktım ama anladılar.kıyamet koptu tabi.bunu alcağına ütü falan alsaydın ya dedi annem bi an durup düşündüm ben nerdeyim diye :)

puhhh koptum yaa abı gt8 i bence düzenek zannederler be bu herıf bombacı kızı vermeyelım derler be... abı sen dugun yap altınlar paralar dugunun ertesı sabahıda dogru tunele :):) satılan ekıpman aynen tornistan hata tasımak ıcınde ben yardıma gelırım sana :) abı zor valah gercekten allah yardımcın olsun ben kendımı dusnuyorumda nısan carsısına cıkarlar ya cok komık ya allah yardımcın olsun

Geri