Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

thunderhead demiş ki:
erenozy demiş ki:
birde kuzen degilde limited bu alet

Peavey bu modelleri yeniden duzenledikten sonra urettiklerinin hepsine limited edition damgasi basti.... 12inci perdedeki limited edition damgasi pek birsey ifade etmiyor.... :)

onların allah belasını versin o zaman :p birde arkasında handcrafted yazıyor ? oda şişirme demede bende düşüp bayılmayayım :böh:

Sıcak Sıcak
Bi tanede klasik var onu bayadır çalmıyordum koymayı unutmuşum
Ayrıca Fender Blues Junior ve Fender CD-60CE Akustik gitar gelecek.
Ev gitar müzik dolu.

grnt086te5.jpg

Buda Pianomuz.

asdgh9.jpg

@ tandırhet: abi iyi güzel diyosunda;
1-) eger gercekten senin dediğin gibiyse aldığım adamın kafasında kırarım 1300 $ domaldım ben o gitara, (peavey yetkililerine attım seri noyu bakalım ne bokmus)
2-) iddia ederim amerikan jacksonlarla kapısır ton bakımından gitar ?

erenozy demiş ki:
@ tandırhet: abi iyi güzel diyosunda;
1-) eger gercekten senin dediğin gibiyse aldığım adamın kafasında kırarım 1300 $ domaldım ben o gitara, (peavey yetkililerine attım seri noyu bakalım ne bokmus)
2-) iddia ederim amerikan jacksonlarla kapısır ton bakımından gitar ?

Ahaha abi sakin ol :LOL: Tas gibi gitar.... Peavey'in yapacagi (yada yaptigi) birsey yok.

Nasil anlatsam bilmiyorum.... :?

Kazik yemedin... Bana guven.... :)

ChatKing demiş ki:
Oehh baya bi' iddialı olmamış mı :D ?

yok ton konusunda gercekten bayagı bir saglam :D bu jackson konusunda ciddiyim. Thunderhead in gitarının aynısınıda denemiştim bir ara. O da o şekilde bayağı bir iddaalıydı.

@ thunderhead:

Yok abi çakma deyince kıl kaptım şimdi. boşu boşuna para dökmeyeyim diye :p çünkü adamlardan limitedve handcrafted şeklinde alınca bayağı bir moda girdim :D

Eren,

Cevap geldi abi Peavey'den. Adamlar sitedeki Rotor EXP'nin linkini vermişler ahanda gitarın budur diye. Yani resmen salak muamelesi yaptılar :LOL: Cumartesi gidelim bari beyzbol sopalarını alıp tünele? :LOL:

secks demiş ki:
niye bu forumda herkes olgun davranır oldu artık? şöyle ağız tadıyla bi kavga göremiyoruz ne zamandır. mesela gönül ister ki birisi çıksın erenozy'e hitaben:

"ehuheueh, war ya dostum sen amerkan ceksınla kıyaslyrsn baya uçmuşsn. puahahah"

gibi bişeyler yazsın, herkes birbirine girsin, araya cortçular, ibanezciler karışsın, ortam iyice şen olsun :)

Tabi ki Ibanez... Jackson, Peavey neymiş... Ibanez hepsini döver, dolma yapıp pişirir. :mrgreen:

secks demiş ki:
niye bu forumda herkes olgun davranır oldu artık? şöyle ağız tadıyla bi kavga göremiyoruz ne zamandır. mesela gönül ister ki birisi çıksın erenozy'e hitaben:

"ehuheueh, war ya dostum sen amerkan ceksınla kıyaslyrsn baya uçmuşsn. puahahah"

gibi bişeyler yazsın, herkes birbirine girsin, araya cortçular, ibanezciler karışsın, ortam iyice şen olsun :)

.

:LOL: :LOL:

@ can: olm bezbol sopası değil, muşta sipariş ettim bugun :bil: adamın .....
öhöm o degilde ? ibanez bana göre patates bir gitar. Model farketmez, ibaneze vereceğim paraya gider dan lastigini suntaya baglar calarım daha iyi heheh.

Ayrıca arkasına Handcrafted olmadı halde o damgayı vuran, limited olmadıgı halde klavyeye limitedi gömen peavey yetkililerininde ta ...

Geri